Есть в наличии
135 грн.
Наличные:
135 грн
Безнал:
162 грн
141 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0119 - Клещи переставные

Клещи сантехнические HT-0119 от InterTool. Страна производитель – Украина.
Инструмент переставного типа для работы с трубами, патрубками, гайками. Чаще всего применяется в сантехнических работах, при монтаже или демонтаже трубных соединений. Особенность инструмента состоит в переставном механизме, который позволяет подогнать размер захвата зева непосредственно на самой детали. Количество
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0119 - Кліщі переставні

Кліщі сантехнічні HT-0119 від InterTool. Країна виробник - Україна.
Інструмент переставной типу для роботи з трубами, патрубками, гайками. Найчастіше застосовується в сантехнічних роботах, при монтажі або демонтажі трубних з'єднань. Особливість інструменту полягає в переставному механізмі, який дозволяє підігнати розмір захоплення зіву безпосередньо на самій деталі. Кількість переставних позицій - 7.
Варто також окремо відзначити що форма губок інструмента С-образна. Такий тип інструменту максимально комфортно підходить для роботи з деталями саме шестигранного перетину: болтами, гайками і т.п. Але також може застосовуватися для труб і патрубків. Спеціальні насічки на робочої частини інструменту не дозволяють деталі ковзати і міцно утримують її. Довгі рукояті знижують кількість застосовуваних зусиль при роботі з не піддатливими деталями. Завдяки ефекту важеля легко зривається сама неприступна гайка.
Виготовляються HT-0119 з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Марка стали вигідно вирізняється своєю високою міцністю, непоганою гнучкістю, стійкістю до корозійного впливу і механічних пошкоджень. Твердість сплаву за шкалою Роквелла - 45-55 HRC.
Фінальним етапом виробництва кліщів, на їх поверхню наноситься спеціальне покриття Satin Finished. Інструмент набуває приємний вигляд, додатково захищається від впливу корозії, стає більш зручний у догляді.
Рукоятки виготовляються з двох матеріалів - пластик + гума. Пластик становить основну частину ручок. Вельми міцний і стійкий до стирання матеріал. Накладки з гуми збільшують зчеплення між рукою і інструментом, не дозволяють йому прослизати.
Загальна довжина кліщів - 250 мм. Вага - 467 грам.

Длина
250 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели