Есть в наличии
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
137 грн
120 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0118 - Клещи переставные

Клещи сантехнические HT-0118 от InterTool. Страна производитель – Украина.
Инструмент переставного типа для работы с трубами, патрубками, гайками. Чаще всего применяется в сантехнических работах, при монтаже или демонтаже трубных соединений. Особенность инструмента состоит в переставном механизме, который позволяет подогнать размер захвата губок непосредственно на самой детали.
Клещи,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0118 - Кліщі переставні

Кліщі сантехнічні HT-0118 від InterTool. Країна виробник - Україна.
Інструмент переставной типу для роботи з трубами, патрубками, гайками. Найчастіше застосовується в сантехнічних роботах, при монтажі або демонтажі трубних з'єднань. Особливість інструменту полягає в переставними механізмі, який дозволяє підігнати розмір захоплення губок безпосередньо на самій деталі.
Кліщі, завдяки заокругленим виїмок, максимально добре підходять для захоплення трубних з'єднань. Спеціальні насічки на робочої частини інструменту не дозволяють деталі ковзати і міцно утримують її. Кнопка на шийці інструменту дозволяє змінити розмір захоплення зіву в одне натискання. Довгі рукояті знижують кількість застосовуваних зусиль при роботі з не піддаються деталями. Завдяки ефекту важеля легко зривається сама неприступна гайка.
Виготовляються HT-0118 з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Марка стали вигідно вирізняється своєю високою міцністю, непоганою гнучкістю, стійкістю до корозійного впливу і механічних пошкоджень. Твердість сплаву за шкалою Роквелла - 45-55 HRC.
На фінальному етапі виробництва кліщів, на їх поверхню наноситься спеціальне покриття Satin Finished. Інструмент набуває приємний вигляд, додатково захищається від впливу корозії, стає більш зручний у догляді.
Рукоятки виготовляються з двох матеріалів - пластик + гума. Пластик становить основну частину ручок. Вельми міцний і стійкий до стирання матеріал. Накладки з гуми збільшують зчеплення між рукою і інструментом, не дозволяють йому прослизати.
Загальна довжина кліщів - 250 мм. Вага - 233 грами.

Длина
250 (мм)
Форма губок
L-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели