Нет в наличии
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
116 грн
102 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0117 - Клещи переставные

Клещи сантехнические HT-0117 от InterTool. Страна производитель – Украина.
Инструмент переставного типа для работы с трубами, патрубками, гайками. Чаще всего применяется в сантехнических работах, при монтаже или демонтаже трубных соединений. Особенность таких клещей состоит в переставном механизме, который позволяет подогнать размер захвата зева непосредственно на самой детали.
На рабочей
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0117 - Кліщі переставні

Кліщі сантехнічні HT-0117 від InterTool. Країна виробник - Україна.
Інструмент переставной типу для роботи з трубами, патрубками, гайками. Найчастіше застосовується в сантехнічних роботах, при монтажі або демонтажі трубних з'єднань. Особливість таких кліщів полягає в переставними механізмі, який дозволяє підігнати розмір захоплення зіву безпосередньо на самій деталі.
На робочій частині губок є спеціальні закруглені виїмки. За їх допомогою максимально комфортно працювати з трубами і трубними з'єднаннями. Але також можна працювати з деталями, що мають квадратний або шестигранний перетин (демонтаж старих гайок, болтів). Спеціальні насічки на губках не дозволяють деталі ковзати і міцно утримують її. Довгі рукояті знижують кількість застосовуваних зусиль при роботі з не піддаютливими деталями. Завдяки ефекту важеля легко зривається сама неприступна гайка. Кут губок по відношенню до рукояті становить 45°.
Виготовляються HT-0119 з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал вигідно відрізняється великою міцністю, стійкістю до корозії, стирання і різних механічних пошкоджень. Досить гнучкий. Завдяки своїм якостям, сплав часто використовується для виробництва високоякісного інструменту і деталей для яких важливий показник корозійної стійкості, міцності. Твердість сталі за шкалою Роквелла - 45-55 HRC. На кінцевому етапі виробництва кліщі поліруються. Надалі догляд за ними стає простіше, та й сам інструмент набуває естетично приємний вигляд.
Рукоять виготовляється з міцного пластику. Чохли значно зменшують тиск який чиниться руків'ям на руку і збільшують зчеплення між долонею і самими кліщами, не дозволяючи їм прослизати під час роботи.
Довжина кліщів - 250 мм. Вага - 433 грами.

Длина
250 (мм)
Форма губок
L-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели