Кондиционер металла SMT2 SMT2530


Есть в наличии (1-2 дня)
2146 грн.
Наличные:
2146 грн
Безнал:
2575 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SMT2530 - 100% cинтетический кондиционер металла 2-го поколения

Объем: 2000 мл
Предназначен для снижения трения и интенсивности изнашивания, а также предотвращения задира в сопряжениях и механизмах, где хотя бы одна из контактирующих деталей содержит железо. Эффективность препарата усиливается факторами повышенного давления, температуры, скорости, дефицита смазочного материала.
Повышает мощность, приемистость двигателя,
Читать полностью
Технічні параметри:

SMT2530 - 100% cинтетичний кондиціонер металу 2-го покоління

Об'єм: 2000 мл
Призначений для зниження тертя і інтенсивності зношування, а також запобігання задіра в сполученнях і механізмах, де хоча б одна з контактуючих деталей містить залізо. Ефективність препарату посилюється факторами підвищеного тиску, температури, швидкості, дефіциту мастильного матеріалу.
Підвищує потужність, прийомистість двигуна, полегшує його холодний пуск, збільшує термін служби. Зменшує витрати на ремонт, скорочує витрату палива і масла. Не токсичний, не містить продуктів нафтопереробки, екологічно безпечний, Біорозкладаних.
Сумісний з усіма відомими мастильними матеріалами та спецрідинами, не змінює їх властивостей. Використання SMT2 для автомобілів середнього класу, експлуатованих на стандартному маслі, дозволяє отримати ту ж ступінь надійності двигуна і трансмісії, яку мають представницькі автомобілі екстра-класу, експлуатовані на елітних супердорогих маслах. Тривалість дії SMT2 перевищує середній період міжзмінного роботи моторного масла, тобто SMT2 має ефект післядії. Однак з метою створення антифрикційного «запасу надійності» рекомендується застосовувати SMT2 при кожній зміні масла. Формула SMT2 надійно захищає його від термічної деструкції, тому SMT2 успішно реалізує свої властивості до системах змащення форсованих, теплонапряженних ДВС. Використання SMT2 в пластичних мастилах для колісних підшипників і ШРУС дозволяє збільшити термін їх служби до кілька разів.

Область застосування SMT2:
Двигуни внутрішнього згорання будь-якого типу і призначення, всі агрегати й елементи механічних і автоматичних трансмісій транспортних засобів; авіаційний, залізничний, морський і водний транспорт; обладнання для металообробки (включаючи верстати з ЧПУ), а також друкованої, текстильної та харчової промисловості; компресори та насоси; системи кондиціонування та вентиляції; промислове і сільськогосподарське обладнання; вогнепальна зброя; предсборочная обробка та консервація механізмів.

Бренд
SMT2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SMT2» в категории «Кондиционер металла»
Показать все модели