Есть в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
39 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0110 - Плоскогубцы

Плоскогубцы диэлектрические HT-0110 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Общая длина инструмента – 115 мм. Вес – 108 грамм.
Плоскогубцы, как и пассатижи, являются многофункциональным инструментом, незаменимым для любого электрика, телемастера, плотника, электромонтажника и массы других мастеров. С их помощью происходит захват с последующим удерживанием различных проводов, шнуров,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0110 - Плоскогубці


Плоскогубці діелектричні HT-0110 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 115 мм. Вага - 108 грам.
Плоскогубці, як і пасатижі, є багатофункціональним інструментом, незамінним для будь-якого електрика, телемайстра, теслі, електромонтажника та маси інших майстрів. З їх допомогою відбувається захоплення з подальшим утримуванням різних проводів, шнурів, дроту та інших схожих предметів. Також за допомогою плоскогубців можна робити петельки на кінцях проводів, гнути і випрямляти дріт. Ріжучі кромки дозволяють нарізати дроти і знімати з них ізоляцію.
Для робіт в мережах з високою напругою застосовують особливі плоскогубці, які мають спеціальну діелектричне покриття і пройшли перевірку на роботу з кріпленнями та іншими деталями. Модель HT-0110 здатна працювати в мережах де максимальний показник напруга не перевищує 1000V. Пружина, що знаходиться на внутрішній стороні ручок, розсовує губки щоб ті відпустили затискають об'єкт.
Плоскогубці виготовлені з міцної інструментальної сталі, що витримує значні навантаження, стійкою до впливу корозії, механічних пошкоджень і відколів. Губки піддаються додатковому загартуванню, після чого показник твердості досягає 45-55 HRC по Роквеллу. На фінальному етапі виробництва, головка інструменту полірується.
Дана модель буде відмінним додаток до інструментарію будь-якого професіонала.

Тип
Пассатижи
Длина
115 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели