Есть в наличии
72 грн.
Наличные:
72 грн
Безнал:
86 грн
75 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0104 - Плоскогубцы

Плоскогубцы профессиональны HT-0104 от известного отечественного бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 160 мм. Вес – 233 грамма. Твердость по шкале Роквелла – «45-55 HRC».
Плоскогубцы являются незаменимым инструментом для проведения любых электромонтажных или слесарномонтажных работ. Предназначены для неподвижного захвата мелких металлических предметов с последующим удержанием и проведением
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0104 - Плоскогубці

Плоскогубці професійні HT-0104 від відомого вітчизняного бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 160 мм. Вага - 233 грами. Твердість за шкалою Роквелла - «45-55 HRC».
Плоскогубці є незамінним інструментом для проведення будь-яких електромонтажних або слюсарномонтажних робіт. Призначені для нерухомого захоплення дрібних металевих предметів з подальшим утриманням і проведенням різних маніпуляцій. З їх допомогою можна також скручувати дріт чи проволоку, або навіть демонтувати закислі або прікіпевші кріпильні елементи, в разі відсутності підходящого інструменту. Конструктивно складається з двох рукоятей, закріплених між собою на шарнірної основі. Масивна головка інструменту має спеціальну робочу поверхню з насічками використовувану для затискання і утримування предметів. Спеціальне округле поглиблення з зубцями побільше, краще справляється з затискуванням предметом, які мають круглий або овальний профіль за рахунок все тих же зубців і більшої площині дотику. Завдяки ріжучим крайкам, HT-0104 здатний перекушувати невеликі металеві прутки, гвоздики, шнури. З їх допомогою можна розділити провід і зняти з нього ізоляційний шар.
В якості основного матеріалу була обрана популярна нині хромованадіева сталь. Сплав має високу міцність, стійкість до механічних пошкоджень, відколів, корозії, за що його все частіше використовують для виготовлення високоякісного ручного інструменту. Особливе покриття «Satin Finished» збільшує стійкість до корозійного впливу і надає інструменту приємні зовнішній вигляд.
Рукояті виготовлені з двокомпонентного полімерного матеріалу, що володіє сильними діелектрізующімі властивостями. Завдяки йому 45-55 HRC не прослизає під час роботи що значно поліпшує керованість. Спеціальні виступи перешкоджаю зіткненню руки з робочою частиною інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели