Есть в наличии
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
59 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0102 - Плоскогубцы

Плоскогубцы HT-0102 от популярного украинского производителя INTERTOOL. Общая длина инструмента – 180 мм. Вес – 333 грамма.
Плоскогубцы являют собой многофункциональный шарнирно-губцевый инструмент, применяемый для захвата и удерживания различных небольших изделий. Активно используется плотниками, электриками, телемастерами, сотрудниками станций технического обслуживания автомобилей и другими
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0102 - Плоскогубці

Плоскогубці HT-0102 від популярного українського виробника INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 180 мм. Вага - 333 грама.
Плоскогубці являють собою багатофункціональний шарнірно-губцевий інструмент, застосовуваний для захоплення і утримування різних невеликих виробів. Активно використовується теслями, електриками, телемайстром, співробітниками станцій технічного обслуговування автомобілів та іншими фахівцями, які працюють в електромонтажній і слюсарно-монтажній сферах. Вони дозволяють проводити не лише захоплення з подальшим утримуванням, але і завдяки довгим рукоятям, ними зручно згинати або вирівнювати проволоку і різні дроти. Конструктивно, будь-які плоскогубці складаються з двох однакових половин (рукоять) з'єднаних між собою шарнірним механізмом. Основною робочою поверхню інструменту є внутрішня сторона губок. На ділянку для затиску нанесені спеціальні насічки, що не дозволяють прослизати фіксуємій деталі. Ріжучі кромки в першу чергу використовуються для поділу невеликих металевих предметів (цв'яхи, дріт, проводи й т.п.) але також здатні працювати з більш м'якими матеріалами, відмінно справляються з зачисткою ізоляції.
Особливою перевагою моделі HT-0102 є робоча поверхня на внутрішній стороні рукояті, росташована у шарнірного механізму. Завдяки їй значно розширюється діапазон виконуємих робіт.
Виготовляються плоскогубці з міцної інструментальної сталі, що володіє високою міцністю (45-55 HRC по Роквеллу), стійкістю до зламу і різних механічних пошкоджень. На фінальному етапі виготовлення, поверхня приладу полірується.
Зручні пластикові рукояті знижують тиск, який чиниться на руку і надають моделі завершений вигляд. Спеціальні виступи перешкоджаю випадковому зіткненню долоні з робочою частиною інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели