Заканчивается
33 грн.
Наличные:
33 грн
Безнал:
40 грн
35 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3205 - отвертка

Отвёртка диэлектрическая профессиональная шлицевая VT-3205 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Тип шлица – плоский SLOTTED. Шлицевой номер – SL4. Вес – 71 грамм. Длина рабочей части инструмента – 100 мм.
Отвертка являет собой один из основных ручных инструментов. С её помощью производится монтаж/демонтаж различных шлицевых крепежных элементов (шурупы, винты, саморезы). Применяется массой
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3205 - викрутка

Викрутка діелектрична професійна шліцьова VT-3205 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Тип шліца - плоский SLOTTED. Шліцевий номер - SL4. Вага - 71 грам. Довжина робочої частини інструменту - 100 мм.
Викрутка являє собою один з основних ручних інструментів. З її допомогою проводиться монтаж/демонтаж різних шліцьових кріпильних елементів (шурупи, гвинти, саморізи). Застосовується масою різних фахівців. Таких як: електромонтажники, збирачі меблів, телемайстра, радіоаматори, співробітники станцій технічного обслуговування автомобілів та іншими майстрами. В силу досить частого застосування необхідна до наявності не тільки для майстерень, а й для домашнього використання.
Представлена ​​модель призначена для роботи з одним з найбільш часто зустрічаються шліців - плоского SLOTTED. Історично найстаріший, але при цьому має велике поширення в масі конструкцій. Жало VT-3205 використовується для роботи з шліцом середніх розмірів. Даний розмір нерідко використовується в великії побутової техніки, електромережах та автомобілях.
Викрутка забезпечена ізоляційним шаром. Застосовуєма до роботи в мережах, які знаходяться під напругою, де вольтаж не перевищує 1000. У разі якщо цей показник вище, необхідно використовувати інший інструмент.
Лезо виготовлено з міцної інструментальної сталі, стійкої до механічного впливу і сколів. Ізоляція покриває не тільки рукоять, а й триває по всій довжині леза аж до жала. Володіє діелектрізующімі властивостями, стійка до перепадів температур. Накладка з антиковзаючого матеріал на рукояті значно поліпшує керованість приладом. Що особливо важливо при виконанні робіт під напругою.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
шлиц

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели