Заканчивается
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
45 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3211 - Отвёртка диэлектрическая

Отвёртка диэлектрическая профессиональная VT-3211 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Тип шлица – крестообразный PHILLIPS. Шлицевой номер – PH1. Вес – 92 грамм. Длина рабочей части инструмента – 80 мм.
Отвертка являет собой один из основных ручных инструментов. С её помощью производится монтаж/демонтаж различных шлицевых крепежных элементов (шурупы, винты, саморезы).
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3211 - Викрутка діелектрична

Викрутка діелектрична професійна VT-3211 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Тип шліца - хрестоподібний PHILLIPS. Шлицевой номер - PH1. Вага - 92 грам. Довжина робочої частини інструменту - 80 мм.
Викрутка являє собою один з основних ручних інструментів. З її допомогою проводиться монтаж/демонтаж різних шліцьових кріпильних елементів (шурупи, гвинти, саморізи). Застосовується масою різних фахівців. Таких як: електромонтажники, збирачі меблів, телемайстра, радіоаматори, співробітники станцій технічного обслуговування автомобілів та іншими майстрами. В силу досить частого застосування необхідна до наявності не тільки для майстерень, а й для домашнього використання.
Представлена модель призначена для роботи з одним з найбільш часто зустрічаються шліців - плоского SLOTTED. Історично найстаріший, але при цьому має велике поширення в масі конструкцій. Жало VT-3205 використовується для роботи з шліцом середніх розмірів. Даний розмір нерідко використовується в великії побутової техніки, електромережах та автомобілях.
Викрутка забезпечена ізоляційним шаром. Застосовуєма до роботи в мережах, які знаходяться під напругою, де вольтаж не перевищує 1000. У разі якщо цей показник вище, необхідно використовувати інший інструмент.
Лезо виготовлено з міцної інструментальної сталі, стійкої до механічного впливу і сколів. Ізоляція покриває не тільки рукоять, а й триває по всій довжині леза аж до жала. Володіє діелектрізующімі властивостями, стійка до перепадів температур. Накладка з антиковзаючого матеріал на рукояті значно поліпшує керованість приладом. Що особливо важливо при виконанні робіт під напругою.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Магнитный наконечник
нет
Длина стержня отвертки
80
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели