Есть в наличии (1-2 дня)
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3213 - отвертка

Отвертка диэлектрическая (изолированная) от известного украинского бренда INTERTOOL. Рабочая длина лезвия – 150 мм. Тип шлица – крестообразный PHILLIPS. Размер - PH3. Вес инструмента – 167 грамм. Допустимый порог напряжения в сети – 1000 Вольт.
Любая отвертка используется при проведении строительных, монтажных, ремонтных и других типов работ. Используется для осуществления монтажа/демонтажа резьбовых
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3213 - викрутка

Викрутка діелектрична (ізольована) від відомого українського бренду INTERTOOL. Робоча довжина леза - 150 мм. Тип шліца - хрестоподібний PHILLIPS. Розмір - PH3. Вага інструменту - 167 грам. Допустимий поріг напруги в мережі - 1000 Вольт.
Будь-яка викрутка використовується при проведенні будівельних, монтажних, ремонтних та інших типів робіт. Використовується для здійснення монтажу/демонтажу різьбових кріпильних виробів, при складанні або розбиранні самих різних конструкцій. Але не кожна викрутка підійде для проведення тих чи інших, вузько профільованих типів робіт. Для прокладки проводки, встановлення автоматів, розеток, лічильників та проведення інших робіт в електромережах необхідно використовувати особливий різновид даного інструменту - діелектричну, або як їх ще називають, ізольовану викрутку. Основна відмінність даного інструменту полягає в наявності ізолюючого шару по всій довжині леза, що захищає оператора від контакту з електрикою. Дана модель була протестована, і підходить для роботи з мережами напруга в яких не перевищує показник в 1000 вольт. У випадках, коли вольтаж вище, використовується інструмент іншого типу.
Стрижень викрутки виготовлений з міцної інструментальної сталі, стійкої до відколів і іншим механічних пошкоджень, що убезпечить оператора від можливих непередбачених ситуацій. Ізолюючий шар проходить по всій довжині інструменту. На рукояті вказано розмір з відповідним типом шліца. У той час як у кінчика леза зазначено відповідність міжнародному стандарту.
Діелектричні викрутки від INTERTOOL, як і інші ручні інструменти, виготовляються дотримуючись високого рівня якості як матеріалів, так і кінцевого продукту. Прекрасний вибір для професіоналів.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
150 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели