Очистка двигателя наружная HI-GEAR HG5381


Есть в наличии (1-2 дня)
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
197 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG5381 - Очиститель двигателя и деталей (с трубочкой-удлинителем)

Емкость: 453 мл
Специалистами установлено, что большая часть выходов из строя современных автомобилей происходит из-за нарушений в электросоединениях, а также разъедания резины и пластика агрессивными загрязнениями, которые накапливаются на деталях двигателя и в моторном отсеке. По статистике страховых компаний, большинство автомобильных пожаров связано с
Читать полностью
Технічні параметри:

[b] Hi-Gear HG5381 - Очисник двигуна і деталей (з трубочкою-подовжувачем) [/ b]

Ємність: 453 мл
Фахівцями встановлено, що більша частина виходів з ладу сучасних автомобілів відбувається через порушення в електроз'єднань, а також роз'їдання гуми і пластика агресивними забрудненнями, які накопичуються на деталях двигуна і в моторному відсіку. За статистикою страхових компаній, більшість автомобільних пожеж пов'язано із загорянням моторного відсіку від короткого замикання проводки після «проїдання» ізоляції забрудненнями.

Engine & Parts Cleaner - ефективна класична формула на основі безпечних для деталей моторного відсіку очищувачів і розчинників. Відмінно відмиває моторний відсік від вуглецевих відкладень, пригорілої бруду, патьоків технічних рідин, солі. Полегшує проведення ремонтів, запобігає роз'їдання ременів. Знижує ризик виникнення пожеж в моторному відсіку.
Очищувач повинен завжди знаходитися на інструментальному візку механіка і використовуватися для знежирення і видалення забруднень при ремонті. HG5381 полегшує відвернення проіржавілих і прікіпевшіх гайок і болтів. Професійний ремонт починається з очищення ремонтованих деталей, оскільки: ключі не повинні зісковзувати і травмувати руки, забруднення не повинні заважати виявленню дрібних дефектів і течі, не можна допускати потрапляння бруду та піску в розбираємі вузли та механізми. Регулярне застосування очисників при ремонті підвищує продуктивність праці автомеханіків на 10-15 відсотків.
HG5381 комплектується трубочкою-насадкою для забезпечення точності напрямку струменя очищувача на забруднення і для полегшення очищення дрібних деталей.

Engine & Parts Cleaner рекомендується використовувати 1 раз на рік перед техоглядом, при передпродажної підготовки та будь-яких ремонтах двигуна, трансмісії, підвісок.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Очистка двигателя наружная»
Показать все модели