Антифриз XADO BS G11 синий концентрат 50002 1,1кг


Есть в наличии
197 грн.
Наличные:
197 грн
Безнал:
236 грн
217 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO BS G11 синий концентрат 50002 1,1кг - Антифриз

Концентрат антифриза окрашенный в синий цвет. Производится на основе первоклассного моноэтиленгликоля и эффективных антикоррозийных присадок. Благодаря высокому качеству составляющих компонентов жидкость способна сохранять свои охлаждающие и защитные свойства на период до двух лет или на 100000 километров пробега.
Является концентратом и перед использованием требует разбавления
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO BS G11 синій концентрат 50002 1,1кг - Антифриз

Концентрат антифризу пофарбований в синій колір. Виробляється на основі першокласного моноетиленгліколю і ефективних антикорозійних присадок. Завдяки високій якості складових компонентів рідина здатна зберігати свої охолоджуючі та захисні властивості на період до двох років або на 100000 кілометрів пробігу.
Є концентратом і перед використанням вимагає розведення водою в бажаній пропорції. Приклади співвідношення антифриз: вода - 1:2 температура замерзання буде дорівнює -17 градусів Цельсія; 1:1 = -36С; 2:1 = -64С. Даний продукт може змішуватися без втрати властивостей з іншими охолоджуючими рідинами на основі етиленгліколю і пофарбованими в синій колір.
Рідина гарантує стабільний тепловідвід від джерела, забезпечує стабільну і ефективну роботу вузлів і агрегатів двигуна в оптимальному температурному режимі при будь-яких зовнішніх умовах.
Володіє високою температурою закипання і стійкістю до випаровування і піноутворення - виключає надлишковий тиск в системі і сприяє безпроблемній і продуктивній роботі помпи.
Інгібітори корозії і миючі властивості не допускають відкладення небажаних утворень в системі, продовжуючи її термін служби.
Сумісний з сучасними деталями з алюмінію, міді й сплавів. Не реагує з гумовими і пластиковими виробами, лакофарбовим покриттям.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
синий
Особенность
концентрат
Объем (л)
1
Основа
этиленгликоль
Упаковка
канистра металл
Срок эксплуатации
до 2 лет
Производство
Украина
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «XADO» в категории «Антифриз»
Показать все модели