Есть в наличии
224 грн.
Наличные:
224 грн
Безнал:
269 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG3247 - Очиститель впускного тракта для бензиновых двигателей с впрыском топлива

Вес: 312 г
Впускной тракт инжекторных двигателей (так же, как и карбюратор у карбюраторных двигателей) неизбежно засоряется. Углеродистые отложения, пыль оседают на внутренних деталях впускного тракта, уменьшают проходимость каналов, засоряют вакуумную систему. В результате нарушается «обратная связь» и качество топливно-воздушной смеси.
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG3247 - Очисник впускного тракту для бензинових двигунів з уприскуванням палива

Вага: 312 г
Впускний тракт інжекторних двигунів (так само, як і карбюратор у карбюраторних двигунів) неминуче засмічується. Вуглецеві відкладення, пил осідають на внутрішніх деталях впускного тракту, зменшують прохідність каналів, засмічують вакуумну систему. В результаті порушується «зворотний зв'язок» і якість паливно-повітряної суміші. Двигун працює або на «багатої» суміші, що призводить до утворення нагару, перевитрати бензину, до підвищення токсичності вихлопних газів; або на «бідній» суміші, яка призводить до перегріву двигуна, втрати потужності і прийомистості автомобіля.
Виробники автомобілів рекомендують проводити чистку впускного тракту інжекторних двигунів кожні 7000-10000 км, або частіше, якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах, а також при заміні повітряного фільтра.

Throttle Body Cleaner - професійний очищувач для будь-яких типів систем упорскування. Дозволяє швидко і без розборки відновити розрахункові параметри впускного тракту, очистити вакуумну систему, відновити рухливість заслінок, видалити нагар і відкладення з каналів системи упорскування.
Відновлює обороти холостого ходу, полегшує пуск двигуна, скорочує витрату палива, знижує токсичність вихлопних газів. Допомагає пройти техогляд. Підвищує потужність двигуна і прийомистість автомобіля.
Безпечний для кисневих датчиків, каталітичних допалювачів і для двигунів з турбонаддувом.

Объем
312
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Очиститель карбюратора»
Показать все модели