Очиститель форсунок HI-GEAR HG3418 237мл


Есть в наличии
366 грн.
Наличные:
366 грн
Безнал:
457 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG3418 - Очиститель форсунок для дизеля (содержит "Победитель трения")

Емкость: 237 мл
Устраняет проблемы, связанные с использованием дизтоплива среднего качества. Мягко и безопасно очищает форсунки и всю топливную систему. Повышает цетановое число дизтоплива, и уменьшаем его расход на 5-7%. Устраняет нагар в цилиндропоршневой группе. Увеличивает мощность двигателя и приемистость автомобиля. Снижает дымность и токсичность
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG3418 - Очищувач форсунок для дизеля (містить "Переможець тертя")

Ємність: 237 мл
Усуває проблеми, пов'язані з використанням дизпалива середньої якості. М'яко і безпечно очищає форсунки і всю паливну систему. Підвищує цетанове число дизпалива, і зменшуємо його витрата на 5-7%. Усуває нагар в цилиндропоршневой групі. Збільшує потужність двигуна і прийомистість автомобіля. Знижує димність і токсичність вихлопу. Змащує паливну систему. Полегшує пуск і знижує гучність роботи дизеля.

Тести показали, що ER різко збільшує очищаючі властивості складу і значно зменшує знос форсунок, плунжерних пар паливного насоса, клапанів і поршневих кілець, підвищує ефективність згоряння палива і ККД двигуна.

Відповідає американському офіційним тесту на чистячі властивості CUMMINS N-14 і L-10. Безпечний для каталітичних конвертерів і турбонагнітачів. Володіє найвищими очисними властивостями серед аналогічних присадок.

Объем
237 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Очиститель форсунок»
Показать все модели