Очиститель форсунок HI-GEAR HG4242 946мл


Есть в наличии (1-2 дня)
360 грн.
Наличные:
360 грн
Безнал:
432 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG4242 946мл - Очиститель форсунок. Нейтрализатор NO, CH, CO (содержит SMT2)

Емкость: 946 мл
Современная формула HG4242, содержащая SMT2 и сбалансированный комплекс очищающих и кондиционирующих ингредиентов, позволяет удалять все виды углеродистых отложений, в том числе и нагар. Очиститель форсунок, нейтрализатор NOx, CH, CO (с SMT2) разработан с учетом всех требований спецификаций по очищающей способности на уровне Cummins
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG4242 946мл - Очищувач форсунок. Нейтралізатор NO, CH, CO (містить SMT2)

Ємність: 946 мл
Сучасна формула HG4242, що містить SMT2 і збалансований комплекс очищувальних і кондиционирующих інгредієнтів, дозволяє видаляти всі види вуглецевих відкладень, в тому числі і нагар. Очищувач форсунок, нейтралізатор NOx, CH, CO (з SMT2) розроблений з урахуванням всіх вимог специфікацій по всеочисній здібності на рівні Cummins L-10 і L-14. Використовується водіями вантажівок в США і Канаді при проходженні тесту на токсичність перед техоглядом.
При регулярному використанні відновлює і підтримує чистоту форсунок і паливної системи в цілому, очищає камеру згоряння дизельного двигуна від нагару, знижує токсичність і димність вихлопу, підвищує потужність двигуна і прийомистість автомобіля, зменшує витрати на обслуговування автомобіля, підвищує цетанове число, забезпечує чистоту паливних форсунок, відновлює форму факела розпилу палива.

Завдяки вмісту в складі синтетичного кондиціонера металу SMT2 запобігає знос плунжерних пар ТНВД і елементів форсунок, покращує паливну економічність, захищає паливну систему від корозії, мінімізує засмічення фільтра відкладеннями і іржею, покращує холодний пуск, продовжує термін служби двигуна, запобігає підвищення токсичності та димності вихлопних газів . Для профілактичного очищення форсунок двигуна легкового автомобіля рекомендується використовувати через кожні 3000 км пробігу.

Объем
946
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Очиститель форсунок»
Показать все модели