Смазка HI-GEAR HG5510


Заканчивается
198 грн.
Наличные:
198 грн
Безнал:
248 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG5510 - Проникающая суперсмазка "МЕХАНИК", аэрозоль

Вес: 312 г
В отличии от многих смазочных составов, содержащих только керосин и минеральное масло, Rust Blaster Pro содержит высокоактивные компоненты, позволяющие быстро разрушать окислы и ржавчину внутри резьбовых соединений и придающие составу сверхвысокие проникающие способности. Позволяет быстро и без поломки разъединить прикипевшие и проржавевшие метизы, значительно
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG5510 - Проникаюча суперсмазка "МЕХАНИК", аерозоль

Вага: 312 г
На відміну від багатьох мастильних складів, що містять тільки гас і мінеральне масло, Rust Blaster Pro містить високоактивні компоненти, що дозволяють швидко руйнувати окисли і іржу всередині різьбових з'єднань і що додають складом надвисокі проникаючі здібності. Дозволяє швидко і без поломки роз'єднати прікіпевшіх і проржавіли металовироби, значно збільшує продуктивність ремонтних робіт. Використовується для змащення і захисту від корозії: замків і петлею дверей, личинок замків, важелів приводу заслінок карбюратора, телескопічних антен, кріплення елементів кузова і шасі. Рекомендується використовувати при нарізанні різьби. Містить пассивирующие і перетворюють іржу компоненти. Не випаровується, утворює стійку до корозії захисну плівку на поверхні металу.
Тестування показало, що швидкість проникнення даного складу через заржавілий ділянку різьби в 1,5-2 рази вище, ніж у аналогічних проникаючих мастил.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Смазка»
Показать все модели