Смазка HI-GEAR Rust Blaster with PTFE HG5514 312г


Нет в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear Rust Blaster with PTFE HG5514 312г - Проникающая защитная смазка с полифлоном, аэрозоль

«ФТОРОПЛАСТ» – суперполимер, обладающий уникальными свойствами: самым низким, среди полимеров, коэффициентом трения; высочайшей термостойкостью и устойчивостью к агрессивным средам. Производится с применением PTFE.

В отличие от многих смазочных составов, содержащих только керосин и минеральное масло, проникающая защитная смазка
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear Rust Blaster with PTFE HG5514 312г - Проникаюча захисна змазка з поліфлоном, аерозоль

«ФТОРОПЛАСТ» - суперполімер, що має унікальні властивості: найнижчим, серед полімерів, коефіцієнтом тертя; найвищої термостійкістю і стійкістю до агресивних середовищ. Проводиться із застосуванням PTFE.

На відміну від багатьох мастильних складів, що містять тільки гас і мінеральне масло, проникаюча захисна змазка «ФТОРОПЛАСТ» містить активні компоненти, що забезпечують складом найвищі проникаючі здібності і захисні властивості. Один з найважливіших компонентів складу - PTFE (основа фторопласта) - забезпечує низький коефіцієнт тертя, високу термостійкість і стійкість до більшості агресивних середовищ (порівняно з будь-якими іншими захисними мастилами). Дозволяє швидко і без поломки роз'єднати прікіпевшіх і проржавіли металовироби, полегшує ремонтні роботи, монтаж і демонтаж деталей. Використовується для змащення і захисту від корозії: дверних замків та петель, личинок замків, важелів приводу заслінок карбюратора, штоков телескопічних амортизаторів і антен, кріплення елементів кузова і шасі, незабарвлених металевих деталей. Значно полегшує нарізування різьби (PTFE збільшує корозійну стійкість різьби). Містить компоненти, пассивирующие іржу. Не випаровується, утворює стійку захисну плівку. Застосуємо для аварійної обробки високовольтної частини запалювання для витіснення вологи.

Применение
проникающая
Упаковка
баллончик
Основа
синтетическая
Вес
0.312
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Смазка»
Показать все модели