Смазка HI-GEAR HG5514


Заканчивается
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG5514 - Проникающая защитная смазка с полифлоном, аэрозоль

Вес: 312 г
«ФТОРОПЛАСТ» – суперполимер, обладающий уникальными свойствами: самым низким, среди полимеров, коэффициентом трения; высочайшей термостойкостью и устойчивостью к агрессивным средам. Производится с применением PTFE.

В отличие от многих смазочных составов, содержащих только керосин и минеральное масло, проникающая защитная смазка «ФТОРОПЛАСТ»
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG5514 - Проникаюча захисна змазка з поліфлоном, аерозоль

Вага: 312 г
«ФТОРОПЛАСТ» - суперполімер, що має унікальні властивості: найнижчим, серед полімерів, коефіцієнтом тертя; найвищої термостійкістю і стійкістю до агресивних середовищ. Проводиться із застосуванням PTFE.

На відміну від багатьох мастильних складів, що містять тільки гас і мінеральне масло, проникаюча захисна змазка «ФТОРОПЛАСТ» містить активні компоненти, що забезпечують складом найвищі проникаючі здібності і захисні властивості. Один з найважливіших компонентів складу - PTFE (основа фторопласта) - забезпечує низький коефіцієнт тертя, високу термостійкість і стійкість до більшості агресивних середовищ (порівняно з будь-якими іншими захисними мастилами). Дозволяє швидко і без поломки роз'єднати прікіпевшіх і проржавіли металовироби, полегшує ремонтні роботи, монтаж і демонтаж деталей. Використовується для змащення і захисту від корозії: дверних замків та петель, личинок замків, важелів приводу заслінок карбюратора, штоков телескопічних амортизаторів і антен, кріплення елементів кузова і шасі, незабарвлених металевих деталей. Значно полегшує нарізування різьби (PTFE збільшує корозійну стійкість різьби). Містить компоненти, пассивирующие іржу. Не випаровується, утворює стійку захисну плівку. Застосуємо для аварійної обробки високовольтної частини запалювання для витіснення вологи.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Смазка»
Показать все модели