Полироль пластика HI-GEAR HG5611


Заканчивается
147 грн.
Наличные:
147 грн
Безнал:
184 грн
161 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG5611 - Очиститель для "торпеды" (с ароматом яблока), аэрозоль

Вес: 280 г
Прекрасно очищает, обновляет и защищает «торпеду», панель приборов, обивки из винила, кожи, пластика, дерева. Предохраняет их от старения и растрескивания, восстанавливает структуру. Защищает от пыли, грязи и засаливания. Обладает антистатическим эффектом. Оставляет мягкий блеск и ненавязчивый аромат. Не создает маслянистого глянца. Простое в
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG5611 - Очищувач для "торпеди" (з ароматом яблука), аерозоль

Вага: 280 г
Прекрасно очищає, оновлює і захищає «торпеду», панель приладів, оббивки з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Оберігає їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Захищає від пилу, бруду і засолювання. Має антистатичний ефект. Залишає м'який блиск і ненав'язливий аромат. Не створює маслянистого глянцю. Просте у використанні засіб: наніс і стер!

Містить FadeStop®, що захищає вініл, пластик і шкіру від ультрафіолету, що запобігає перегрів салону, старіння, розтріскування і вигоряння оббивки. Використовується всередині і зовні автомобіля для поновлення гумових ущільнювачів, молдингів, пластикових деталей. В побуті - для поновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т.д.

При яскравому сонці температура повітря в салоні може піднятися до +80 ... +90°С. Обробка поверхонь торпеди, оббивок, панелей Cockpit Cure знижує температуру до + 50°С за рахунок інтенсивного відбивання ультрафіолетових променів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели