Очиститель и кондиционер кожи Meguiar`s G-18616 473мл


Нет в наличии
399 грн.
Наличные:
399 грн
Безнал:
479 грн
426 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Meguiar’s G-18616 473мл - Кондиционер кожи

Средство для ухода за кожаной обивкой салона автомобиля премиального класса. Производится в форме спрея для максимально быстрой и удобной обработки обивки. Эффективно и бережно удаляет загрязнения любого происхождения (например, еда, напитки, домашние животные), в том числе из самых труднодоступных мест – текстуры кожи, швов и стыков. Восстанавливает насыщенность цвета кожи, придаёт ей роскошный
Читать полностью
Технічні параметри:

Meguiar's G-18616 473мл - Кондиціонер шкіри

Засіб для догляду за шкіряною оббивкою салону автомобіля преміального класу. Проводиться у формі спрею для максимально швидкої і зручної обробки оббивки. Ефективно і дбайливо видаляє забруднення будь-якого походження (наприклад, їжа, напої, домашні тварини), в тому числі з найбільш важкодоступних місць - текстури шкіри, швів і стиків. Відновлює насиченість кольору шкіри, надає їй розкішний зовнішній вигляд.
переваги:
Запобігає пошкодження шкіряної оббивки салону, пов'язані зі старінням - розтріскування, зсихання і затвердіння. Забезпечує м'якість і еластичність шкіри, істотно продовжує її термін служби.
З легкістю видаляє навіть застарілі забруднення і, завдяки антистатичному ефекту, запобігає повторному осіданню частинок пилу.
Нейтралізує вплив ультрафіолетового випромінювання і не допускає вигоряння забарвлення шкіряної оббивки.
Під час обробки абсорбує молекули неприємного запаху і наповнює салон ароматом чистоти.
Форма спрею і спеціальна доглядає формула мінімізують кількість часу на очищення оббивки - досить нанести невелику кількість рідини на поверхню і протерти губкою або серветкою (для досягнення найкращих результатів - серветкою з мікрофібри). У разі необхідності - повторити очищення.

Упаковка
спрей
Консистенция
жидкость
Объем
473
Бренд
Meguiar`s

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Meguiar`s» в категории «Очиститель и кондиционер кожи»
Показать все модели