Очиститель и кондиционер кожи StepUp SP5122 454г


Есть в наличии
165 грн.
Наличные:
165 грн
Безнал:
206 грн
178 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StepUp SP5122 - Очиститель для кожи, кондиционер-антистатик

Вес: 454 г
Восстанавливает структуру кожи и винила.

Натуральная кожаная и искусcтвенная виниловая автообивка при эксплуатации деформируется и истирается, стареет под действием ультрафиолета солнца и перепадов температуры, становится жесткой, рассыхается, электризуется и притягивает пыль, на поверхности появляются трещины, накапливаются загрязнения, ухудшается
Читать полностью
Технічні параметри:

StepUp SP5122 - Очисник для шкіри, кондиціонер-антистатик

Вага: 454 г
Відновлює структуру шкіри і вінілу.

Натуральна шкіряна і Искусcтвенная вінілова автообівка при експлуатації деформується і стирається, старіє під дією ультрафіолету сонця і перепадів температури, стає жорсткою, розсихається, електризується і притягує пил, на поверхні з'являються тріщини, накопичуються забруднення, погіршується зовнішній вигляд. Даний очищувач допоможе повернути початковий стан автообівкі і зробить автомобіль привабливим. PH-збалансована формула складу відрізняється підвищеною чистячої здатністю. Засіб проникає глибоко в структуру шкіри, пом'якшує її і видаляє забруднення.

Відновлює еластичність, повертає шкірі пружність і блиск, надає поверхні свіжий запах. Формує на поверхні найтонший водо-і грязеотталкивающий, захисний шар. Містить антистатичні добавки та блокіратор ультрафіолету FadeStop®, що оберігає шкіряні і вінілові оббивки від вигорання і передчасного старіння. Універсальна формула використовується в автосалонах і майстерень для оновлення кольору і фактури автообівок з різних видів натуральної шкіри, вінілу і полімерів (включаючи гумову обробку, приладову панель, молдинги та ін.).

Знаходить активне застосування для чищення шкіряних меблів, одягу, сумок, ременів, взуття, спортінвентарю, обробки катерів і яхт.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «StepUp» в категории «Очиститель и кондиционер кожи»
Показать все модели