Камера для экстрима GoPro HERO4 Black Edition CHDHX-401


Нет в наличии
15599 грн.
Наличные:
15599 грн
Безнал:
18720 грн
Приватбанк:
16442 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro HERO4 Black CHDHX-401 - Камера для экстрима

HERO4 Black - снова в два раза лучше. Уже за традицией становится в два раза лучше своей предыдущей модели-бестселлера и теперь можете снимать видео в профессиональным качеством 4К до 30 кадров в секунду (к/с), 2.7К до 50 к/с, а также 1080p с невероятными 120 к/с, фактически нивелируют эффект роллинг шатера (умножение объектов) при создании слоу мошн видео. Камера также оснащена вдвое
Читать полностью
Технічні параметри:

GoPro HERO4 Black CHDHX-401 - Камера для екстриму

HERO4 Black – знову удвічі краща за свою попередню модель-бестселер. Тепер вона може знімати відео в професіональній якості 4К до 30 кадрів за секунду (к/с), 2.7К до 50 к/с, а також 1080 p з неймовірними 120 к/с, що фактично нівелює ефект ролінг шатера (множення об'єктів) під час створення слоу мошн відео. Камера також оснащена вдвічі чутливішою звуковою системою, що захоплює оригінальний звук в радіусі, вдвічі більшому, ніж радіус попередніх камер. Додаткові переваги: поліпшена якість зображення, розвинуті характеристики зйомки в умовах поганого освітлення, можливість відмічати найяскравіші моменти під час зйомки (аби під час перегляду та монтування їх було легше знаходити), а також покращений інтерфейс, що полегшує доступ до найголовніших функцій камери. HERO4 Black – це найкраща камера GoPro.

Нові функції сімейства HERO4:
Protune – тепер в режимі фотозйомки! Для тих, хто хоче та вміє робити мануальні налаштування якості зйомки своєї GoPro, компанія розширила можливості режиму Protune і додала налаштування Кольору, Різкості, ISO та Експозиції не лише для відео, але й для фотозйомки.

Для ночі – якщо Ви бажаєте зняти Чумацький шлях або вечір біля вогнища, GoPro розробила режими Night Photo та Night Lapse, що дозволяють робити захопливі знімки в умовах наднизького освітлення із можливістю налаштування експозиції в режимі зйомки до 30 к/с.

Маркер найкращих моментів – функція Highlight Tag: дозволяє ставити відмітки на ключових моментах Вашої зйомки завдяки кнопці на камері. Допоможе легко знаходити, програвати та ділитися найкращими кліпами за допомогою відеоредактора GoPro Studio та мобільного додатку GoPro App. Цю функцію також можна використовувати за допомогою GoPro App та нового смартпульту дистанційного керування.

Швидкий старт – функція QuickCapture: дозволяє легко включати та починати зйомку натисканням однієї кнопки. Просте натискання вмикає режим відео, натискання та затримка вмикають зйомку в режимі TimeLapse.

Високоякісне аудіо: повністю перероблена внутрішня аудіосистема в поєднанні із найсучаснішими мікрофонами дозволяє знімати чистий, живий звук в радіусі, вдвічі більшому, ніж радіус попередніх камер.

HERO – ідеальна камера для приєднання до сімейства GoPro. Пристрій створено для максимального спрощення використання та збереження всіх основних властивостей GoPro. Камера вбудована в міцний захисний бокс – із можливістю занурення до 40 м. Знімає яскраві GoPro відео та фото, але має більш спрощений функціонал та привабливу ціну.

Разрешение записи
4K-4096x2304
Угол обзора
170
Тип
Универсальные
Беcпроводные технологии
Wi-Fi, Bluetooth
Максимальный объем карты памяти
64Gb
Выходы
HDMI, USB
Емкость аккумулятора
1180
Оснащение
подводная съемка
Частота записи
30, 25, 24, 50, 60, 48, 120, 90, 240
Разрешение фото (max)
12
Толщина
59
Ширина
29
Высота
42
Зум
нет
Вес
74
Вид крепления
клипса, на гладкую поверхность
Страна производитель
Китай
Бренд
GoPro

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Камера для экстрима»
Показать все модели