Камера для экстрима GoPro HERO4 Silver Edition


Нет в наличии
13799 грн.
Наличные:
13799 грн
Безнал:
17250 грн
Приватбанк:
13954 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro HERO4 Silver - Камера для экстрима

HERO4 Silver - первая камера GoPro со встроенным LCD Touch дисплеем. Выдает такое ​​же качество изображения как и Black, но оснащена более простыми режимами съемки. Придется по силам тем, кто предпочитает удобство и легкость в использовании.

Основные технические характеристики GoPro HERO4 Silver:
идеальный встроенный LCD Touch дисплей, что позволяет легко управлять
Читать полностью
Технічні параметри:

GoPro HERO4 Silver - Камера для екстриму

HERO4 Silver – перша камера GoPro з вбудованим LCD Touch дисплеєм. Створює таку ж якість зображення, як і Black, але має дещо простіші режими зйомки. Підійде тим, хто віддає перевагу зручності та легкості у використанні.

Основні технічні характеристики GoPro HERO4 Silver:
- ідеальний вбудований LCD Touch дисплей, що дозволяє легко керувати камерою, візувати кадр та переглядати відзнятий матеріал;
- професійна якість відео: 2.7К 30 к/с, 1080p 60к/с та 720p 120 к/с;
- 12 МП фото із можливістю зйомки до 30 фотографій за секунду;
- на 50% швидший Wi‐Fi та вбудований Bluetooth.

Нові функції сімейства HERO4:
Protune – тепер в режимі фотозйомки! Для тих, хто хоче та вміє робити мануальні налаштування якості зйомки своєї GoPro, компанія розширила можливості режиму Protune і додала налаштування Кольору, Різкості, ISO та Експозиції не лише для відео, але й фото зйомки.

Для ночі – якщо Ви хочете зняти Чумацький шлях, або вечір біля вогнища, GoPro розробила режими Night Photo та Night Lapse, що дозволяють робити захопливі знімки в умовах наднизького освітлення із можливістю налаштування експозиції в режимі зйомки до 30 к/с.

Маркер найкращих моментів – функція Highlight Tag: дозволяє ставити відмітки на ключових моментах Вашої зйомки завдяки кнопці на камері, що допоможе легше знаходити, програвати та ділитися найкращими кліпами за допомогою відеоредактора GoPro Studio та мобільного додатку GoPro App. Цю функцію також можна використовувати за допомогою GoPro App та нового смартпульту дистанційного керування.

Швидкий старт – функція QuickCapture: дозволяє з легкістю включати та починати зйомку натисканням однієї кнопки. Просте натискання вмикає режим відео; натискання та затримка вмикають зйомку в режимі TimeLapse.

Високоякісне аудіо: повністю перероблена внутрішня аудіосистема в поєднанні із найсучаснішими мікрофонами дозволяє знімати чистий, живий звук у радіусі, вдвічі більшому, ніж у попередніх камер.

HERO – ідеальна камера для входу в сімейство GoPro. Пристрій створено для максимального полегшення використання та для збереження всіх основних властивостей GoPro. Камера вбудована в міцний захисний бокс – із можливістю занурення до 40 м. Знімає яскраві GoPro відео та фото, але має більш спрощений функціонал та привабливішу ціну.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Камера для экстрима»
Показать все модели