Промывка КП HI-GEAR 10 MINUTES TRANS FLUSH WITH ER HG7008 444мл


Есть в наличии (1-2 дня)
161 грн.
Наличные:
161 грн
Безнал:
193 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG7008 - 10-минутная промывка АвтоКПП (содержит ER)

Трансмиссионная жидкость, как и масло, обладает моющим эффектом, который практически пропадает, когда жидкость стареет. Радиатор АвтоКПП и гидромуфта накапливают загрязнения и углеродистые отложения. При замене трансмиссионной жидкости АвтоКПП часть загрязнений остается внутри гидравлической системы. Свежая трансмиссионная жидкость начинает активно смывать и растворять эти
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG7008 - 10-хвилинна промивка АвтоКПП (містить ER)

Трансмісійна рідина, як і масло, володіє миючим ефектом, який практично пропадає, коли рідина старіє. Радіатор АвтоКПП і гидромуфта накопичують забруднення та вуглецеві відкладення. При заміні трансмісійної рідини АвтоКПП частина забруднень залишається всередині гідравлічної системи. Свіжа трансмісійна рідина починає активно змивати і розчиняти ці забруднення і в результаті швидко втрачає свої захисні властивості. Змиті відкладення у вигляді суспензії забивають новий фільтр.

Професійні майстерні по ремонту АвтоКПП використовують промивку для видалення забруднень, що дозволяє значно продовжити термін служби ТрансМ. рідини і поліпшити режим роботи трансмісії.
Дана промивка розроблена з урахуванням технологічних рішень, які у сучасних конструкціях АвтоКПП. Дозволяє м'яко і безпечно розчинити і видалити більшість забруднень і відкладень з гідравлічної системи АвтоКПП. Відновлює чіткість перемикання передач. Продовжує термін служби трансмісійної рідини і АвтоКПП в цілому. Безпечна для будь-яких типів АвтоКПП, а також для металевих, пластикових і гумових деталей АвтоКПП.

Що міститься в складі промивки ER значно збільшує очищувальну здатність промивки, видаляє забруднення з гідромуфти, де звичайні очищувачі дають лише незначний ефект. Крім того, тести показали, що за рахунок емульгує здібності, ER обволікає мікрочастинки забруднень особливою плівкою, перешкоджаючи їх контакту з прецизійними поверхнями деталей трансмісії.
Використання «Промивки з ER» в поєднанні з «Герметиком і Тюнінгом з ER» принципово покращує режим роботи АвтоКПП і продовжує термін її служби в 1,5-2 рази.

Объем
444
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Промывка КП»
Показать все модели