Есть в наличии
127 грн.
Наличные:
127 грн
Безнал:
152 грн
138 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG9014 - 7-минутная промывка системы охлаждения двигателя

Объем: 325 мл
Концентрированная формула гарантировано очистит любую, даже запущенную систему охлаждения от накипи, жаровых отложений, ржавчины, продуктов разложения тосола (антифриза).

Устраняет горячие участки (местные перегревы стенок цилиндров), возникшие из-за забивания рубашки охлаждения накипью, что приводит к повышенному износу цилиндропоршневой группы
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG9014 - 7-хвилинна промивка системи охолодження двигуна

Об'єм: 325 мл
Концентрована формула гарантовано очистить будь-яку, навіть запущену систему охолодження від накипу, жарових відкладень, іржі, продуктів розкладання тосола (антифризу).

Усуває гарячі ділянки (місцеві перегріви стінок циліндрів), що виникли через забивання сорочки охолодження накипом, що призводить до підвищеного зносу циліндропоршневої групи або до поломки двигуна через заклинювання.
Відновлює циркуляцію охолоджуючої рідини через забиті відкладеннями трубки радіатора і збільшує його ефективність на 50-70%, зменшує ймовірність перегріву двигуна при їзді в пробках.
Охороняє сальник помпи від руйнування абразивними включеннями, продуктами розкладання і окислення етиленгліколю.
Включає високоактивні компоненти, що зберігають свою працездатність тривалий час завдяки металевій упаковці.
Не містить кислот, не вимагає нейтралізації, перевіряється на сумісність з матеріалами, застосовуваними в американських, європейських, японських і російських автомобілях.

Фахівці рекомендують міняти тосол (антифриз) один раз на 2-3 роки залежно від умов експлуатації. У професійних ремонтних майстерень США промивання системи концентрованим безкислотним складом типу HG9014 входить в обов'язкову технологічну процедуру заміни ох. рідини.

Якщо на двигуні в зоні помпи, термостата або на радіаторі маються білясті патьоки (що вказує на течі системи охолодження), необхідно використовувати склад для ремонту системи охолодження - HG9025.

Тип
внутренняя
Объем
325
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Промывка радиатора»
Показать все модели