Нет в наличии
230 грн.
Наличные:
230 грн
Безнал:
276 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG3426 - Суперантигель для дизтоплива 1:500

Объем: 325 мл (на 160 л)
В формуле Суперантигеля используются уникальные разработки последнего поколения автохимии США. Средство обеспечивает предельную морозоустойчивость топлива и топливной системы и надежную эксплуатацию двигателя при температуре до -47°С при соотношении антигеля к дизтопливу 1:500. Кроме того, эффективно защищает и смазывает форсунки и топливный насос за счет
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG3426 - Суперантігель для дизпалива 1:500

Об'єм: 325 мл (на 160 л)
У формулі Суперантігель використовуються унікальні розробки останнього покоління автохімії США. Засіб забезпечує граничну морозостійкість палива і паливної системи та надійну експлуатацію двигуна при температурі до -47°С при співвідношенні антигель до дизпалива 1: 500. Крім того, ефективно захищає і змащує форсунки і паливний насос за рахунок міститься в препараті спеціального мастила.

Запобігає промерзання паливної системи. Захищає і змащує паливний насос і форсунки, різко покращує згорання палива.
За висновком експертів США даний склад не має аналогів і є найефективнішим антигелів на ринку.

Придатність дизельного палива для використання при низьких температурах визначають: Тг - температура гелеобразования - температура, при якій в дизпаливі починається ріст кристалів парафіну; Тф - гранична температура фільтрування - температура забивання фільтра парафинами. Кристали парафіну можуть забити фільтр, що викликає падіння тиску і об'єму палива на вході в насос високого тиску і призводить до труднощів запуску. Для літніх сортів дизпалива реального споживання Тг -17°С і Тф -5°С. Для зимових сортів: Тг -26°С і Тф -21°С. Для пониження Тг і Тф використовуються депресорні добавки.

Объем
0.32
Упаковка
банка жестяная
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Антигель»
Показать все модели