Нет в наличии
203 грн.
Наличные:
203 грн
Безнал:
244 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Gear HG4117 - Размораживатель дизельного топлива (на 90 л топлива)

Объем: 444 мл
Быстрый восстановитель застывшего дизельного топлива предназначен для усиления низкотемпературных характеристик топлива и растворения образовавшихся кристаллов парафинов и льда.
Экстренная помощь для застывшего дизтоплива при низких температурах.

В дизельном топливе в значительном количестве содержатся парафиновые углеводороды. При
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Gear HG4117 - Розморожувач дизельного палива (на 90 л палива)

Об'єм: 444 мл
Швидкий відновник застиглого дизельного палива призначений для посилення низькотемпературних характеристик палива і розчинення утворилися кристалів парафінів і льоду.
Екстрена допомога для застиглого дизпалива при низьких температурах.

В дизельному паливі в значній кількості містяться парафінові вуглеводні. При охолодженні палива частина цих вуглеводнів кристалізується і випадає у вигляді твердої фази, видимої навіть неозброєним поглядом. Початок кристалізації проявляється в помутнінні палива, яке розділяється на дві фази: верхню (світлу) і нижню (каламутну), збагачену парафинами. Потім кристали ростуть і при певних розмірах і концентрації утворюють просторову структуру. В результаті паливо втрачає рухливість і погано прокачується через трубопроводи і фільтри, що порушує нормальну роботу дизеля аж до повної його зупинки. В такому випадку незамінний розморожувачі ДИЗПАЛЬНОГО EMERGENCY DIESEL DE-GELLER. Звичайні антигелі малоефективні в тих випадках, коли паливо вже застигло і втратило свою рухливість. Формули антигелів запобігають ріст кристалів при пониженні температури і найбільш ефективні як профілактичні засоби. DE-GELLER дозволяє розплавити кристали парафіну застиглого палива при введенні в фільтр (в суміші з паливом 1: 1) і сприяє поліпшенню низькотемпературних властивостей палива при додаванні в бак (в співвідношенні 1: 200).

Объем
0.44
Упаковка
флакон жестяной
Бренд
HI-GEAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Антигель»
Показать все модели