Нет в наличии
6680 грн.
Наличные:
6680 грн
Безнал:
8016 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine A93 CAN+LIN - Автосигнализация

Новинка 2014 года, приходящая на смену предшественника StarLine A91, новая система StarLine A93 CAN+LIN произведена на платформе 4-го поколения и отличается от своих старших моделей (А94, B94 и D94) наличием встроенных силовых реле для управления центральным замком и световыми сигналами.

Сигнализация StarLine A93 CAN+LIN снабжена новым эргономичным брелоком. Брелок с ЖК-дисплеем для
Читать полностью
Технічні параметри:

StarLine A93 CAN+LIN - Автосигналізація

Новинка 2014 року, що приходить на зміну попередника StarLine A91.
Нова система StarLine A93 CAN + LIN зроблена на платформі 4-го покоління і відрізняється від своїх старших моделей (А94, B94 і D94) наявністю вбудованих силових реле для керування центральним замком і світловими сигналами.

Сигналізація StarLine A93 CAN + LIN забезпечена новим ергономічним брелоком. Брелок з РК-дисплеєм для двостороннього зв'язку має інноваційну ударостійку конструкцію, ергономічний дизайн, внутрішню захищену антену і приємне біле підсвічування дисплея.

Наявність універсального модуля CAN + LIN спрощує встановлення та відкриває нові можливості для охоронного комплексу в автомобілях, які вимагають підключення до цифрових шин CAN і LIN. Список моделей постійно поповнюється.

Особливості, функціонал і опції:

SUPER SLAVE
Можливість керування охороною автомобіля штатним брелоком. Надійний захист гарантують 3 рубежі охорони: діалогова ідентифікація, штатна система, валідатор-іммобілайзер.

ДІАЛОГОВИЙ ЗАХИСТ
Діалоговий код керування StarLine A93 з індивідуальними ключами шифрування 128 біт гарантує надійний захист від усіх відомих кодграберів.

ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕШКОД
Охоронний комплекс впевнено працює в умовах екстремальних міських радіоперешкод – завдяки унікальному 512-канальному вузькосмуговому трансиверу.

3D-ДАТЧИК УДАРУ І НАХИЛУ
Інтегрований 3-осьовий датчик нахилу і удару з дистанційним налаштуванням. Реєструє піддомкрачування та евакуацію автомобіля.

РОЗШИРЕНИЙ ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУР
Охоронний комплекс впевнено працює в суворих кліматичних умовах при температурі від -50 до +85°С.

АВТОЗАПУСК
Інтелектуальний автозапуск дозволяє здійснювати дистанційний і автоматичний запуск двигуна за температурою або в заданий час.

РЕКОРДНА ЕНЕРГОЕКОНОМІЧНІСТЬ
Використання запатентованих прогресивних технологій і програмних рішень гарантує збереження достатнього заряду акумулятора до 60 днів в режимі охорони.

ВМОНТОВАНИЙ CAN LIN ИНТЕРФЕЙС
Забезпечує швидке, зручне та безпечне встановлення охоронних систем StarLine на сучасні автомобілі, оснащені шинами CAN LIN.

КОНТРОЛЬ КАНАЛУ ЗВ'ЯЗКУ
Автоматичний контроль каналу зв'язку забезпечує перевірку знаходження брелока в зоні дії прийомопередавача сигналізації.

УДАРОСТІЙКИЙ БРЕЛОК
Брелок має інноваційну ударостійку конструкцію, ергономічний дизайн і внутрішню захищену антену.

"ГНУЧКІ" СЕРВІСНІ КАНАЛИ
Запрограмовані параметри керування аварійною світловою сигналізацією, складанням дзеркал, налаштуванням сидіння під власника та ін.

Опції:

ТЕЛЕМАТИКА
Можливість встановлення опціонального GSM-GPRS, GPS-GLONASS телематичного модуля дозволяє визначати координати автомобіля, керувати дистанційно.

КЕРУВАННЯ З ТЕЛЕФОНУ
Вбудований GSM-модуль дозволяє керувати охоронними і сервісними функціями, а також отримувати сповіщення про статус охорони на ваш мобільний телефон.

2CAN ИНТЕРФЕЙС
Забезпечує швидке, зручне та безпечне встановлення охоронних систем StarLine на сучасні автомобілі, оснащені шинами CAN.

БЕЗПРОВІДНЕ БЛОКУВАННЯ ДВИГУНА
Бездротове підключення і компактні габарити дозволяють розмістити реле в найбільш важкодоступних місцях автомобіля.

Тип
автомобильные
GSM модуль
подключаемый
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, встроенный датчик, SLAVE режим, подсветка дисплея брелока
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Юрий, 17.11.2016

  На Dodge Nitro подключится по can-шине? Спасибо.

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день.Да

  Максим, 19.10.2015

  Скажите, встанет ли на Lexus es300 (2003 г.в.) и будут ли какие-то нюансы при установке? нужен ли обход иммобилайзера для автозапуска? на сайте пишут, что начиная версии 3.6, добавлена функция "Бесключевой обход штатного иммобилайзера"

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет, модуль обхода нужен

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Двусторонняя сигнализация»
Показать все модели