Тормозная жидкость XADO DOT-4 XA 50003 0,5л


Нет в наличии
153 грн.
Наличные:
153 грн
Безнал:
184 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO DOT-4 XA 50003 0,5л - Синтетическая тормозная жидкость

Объем: 0,5 л
Совместимость DOT 3, DOT 4, DOT 5.1
Превосходит уровень требований американского стандарта DOT 4 и спецификаций ведущих автопроизводителей (BMW, VW, MAN) к тормозным жидкостям для легковых и грузовых автомобилей.
Применяется в тормозных системах автомобилей оборудованных дисковыми или барабанными тормозами, в том числе с антиблокировочной (ABS) и
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO DOT-4 XA 50003 0,5л - Синтетична гальмівна рідина

Об'єм: 0,5 л
Сумісність DOT 3, DOT 4, DOT 5.1
Перевершує рівень вимог американського стандарту DOT 4 і специфікацій провідних автовиробників (BMW, VW, MAN) до гальмівних рідин для легкових і вантажних автомобілів.
Застосовується в гальмівних системах автомобілів обладнаних дисковими або барабанними гальмами, в тому числі з антиблокувальною (ABS) і протибуксувальною (ASR) системами; гідравлічних системах зчеплення.

Виготовлена на основі комплексу спеціальних ефірів і низькомолекулярних полімерів, легована пакетом присадок. Містить ревіталізант.
забезпечує надійну та безпечну роботу всіх типів гальмівних систем автомобілів;
гарантує бездоганну роботу гальмівної системи 2,5 року (~ 125 000 км пробігу);
не зжимається в найжорсткіших умовах експлуатації (при тривалих і інтенсивних гальмуваннях в спеку), миттєво передає зусилля водія з педалі гальма до колодок гальмівної системи;
має високу температуру «вологого» кипіння (більше +170 0С), завдяки чому запобігає «провалу гальм»;
забезпечує швидке тепловідведення від деталей гальмівної системи, запобігає перегріву гальм;
завдяки малій в'язкості при низьких температурах гарантує відмінні експлуатаційні властивості при холодних умовах (нижче - 50 0С);
перешкоджає утворенню відкладень і тримає гальмівну систему в ідеальній чистоті;
повністю сумісна з усіма типами металів, сплавів, матеріалів ущільнень і трубопроводів, що використовуються в гальмівних системах автомобіля;
завдяки ревіталізанту захищає тертьові поверхні від появи задирок і корозії, тим самим забезпечує плавність роботи гальм без підклинювання і заїдання.

Застосування
Рекомендується використовувати в автомобілях, де виробником наказано застосування рідин DOT 4 або DOT 3. Змішується зі стандартними гальмівними рідинами (рідини прозоро-золотистого кольору DOT 3, DOT 4, DOT 5.1).

Примітка:
Не рекомендується застосовувати в гальмівній системі з рідиною на мінеральній основі (зеленого кольору, LHM) або силіконовою гальмівною рідиною (пурпурного кольору, DOT 5).

Класс
DOT 4
Объем
0.5
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «XADO» в категории «Тормозная жидкость»
Показать все модели