Флеш память Apacer microSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD adapter AP16GMCSH10U1-R


Есть в наличии (1-2 дня)
248 грн.
Наличные:
248 грн
Безнал:
310 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Apacer microSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD adapter - Флеш память

Карта памяти Apacer microSDHC - накопитель небольших размеров. Предназначена карта для записи, сохранения и передачи информации. Размер составляет 11 на 15 мм. После разработки карты формата SD появилась необходимость создание носителя больших объемов памяти. Исходя из этого, была разработан носитель информации типа microSDHC, на который уже можно записать до 32 Гб. На
Читать полностью
Технічні параметри:

Apacer microSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD adapter - Флеш пам'ять

Карта пам'яті Apacer microSDHC - накопичувач невеликих розмірів. Призначена карта для запису, збереження і передачі інформації. Розмір становить 11 на 15 мм. Після розробки карти формату SD з'явилася необхідність створення носія великих обсягів пам'яті. Виходячи з цього, був розроблений носій інформації типу microSDHC, на який вже можна записати до 32 Гб. На носій типу SD поміщається до 4 Гб даних.
Накопичувач Apacer microSDHC працює по інтерфейсу UHS-I. Швидкість досягає 50 МБ/с або 104 МБ/c. У комплект входить кардрідер, який призначений для передачі інформації з карти на персональний комп'ютер. Карта пам'яті Apacer використовує файлову систему FAT32 для зберігання даних. Такий тип носія не сумісний з девайсами, які були спочатку призначені виключно на SD-карти. Обсяг карти пам'яті становить 16 Гб. Клас - 10.
При виборі карти варто враховувати версію реалізації карти SD. У разі якщо її планується застосовувати в старому гаджеті, який підтримує карти пам'яті об'ємом до 2 ГБ, упевніться, що вона виконана у версії 1.0, а не 1.1, інакше стануть з'являтися перебої при форматуванні і при перенесенні даних на карту пам'яті.

Тип
microSDHC
Объем
16GB
Максимальная скорость записи
6-10 (Мбайт/с)
Класс
UHS Class 1 (U1)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Apacer» в категории «Флеш память»
Показать все модели