Смазка XADO для ШРУС XA 30004 450мл


Есть в наличии
267 грн.
Наличные:
267 грн
Безнал:
320 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XA 30004 450мл - Смазка для ШРУС

Лучшая смазка для шарниров равных угловых скоростей (ШРУС) и нагруженных узлов. Содержит ревитализант. Компенсирует текущий износ деталей.

Самая надежная смазка: гарантированно защитит ШРУСы, ступичные подшипники, опоры и шарниры, карданные соединения трансмиссии автомобиля. Особенно эффективна при экстремальных нагрузках и высоких температурах.

Выдерживает точечную контактную
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XA 30004 450мл - Мастило для ШРУС

Краще мастило для шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС) і навантажених вузлів. Містить ревіталізант. Компенсує поточний знос деталей.

Найнадійніше змащення: гарантовано захистить ШРУСи, ступичні підшипники, опори і шарніри, карданні з'єднання трансмісії автомобіля. Особливо ефективне при екстремальних навантаженнях і високих температурах.

Витримує точкове контактне навантаження 7500 Н, і тривало працездатне при +140 С, (температура краплепадіння вище +280 oС). Має чудові змащувальні властивості в будь-яких умовах експлуатації, в тому числі малих швидкостях зсуву, запиленості і підвищеної вологості.

Може застосовуватися у вузлах промислової та побутової техніки (відкритих зубчастих передачах, підшипниках ковзання і кочення, шестернях ручних шліфувальних машин, ланцюгів і т. Д.).

Виготовлена за унікальною технологією на складному комплексному літій-кальцієвому загуснику (Alassca complex). Легована спеціальним пакетом присадок. За всіма своїми властивостями значно перевершує будь-яке мастило з дисульфідом молібдену (MoS2).

Можливості
Ідеальне мастило для шарнірів рівних кутових швидкостей, знижує їх знос в 2-2,5 рази
Здатне тривалий час захистити ШРУС від вологи та бруду при пошкодженні захисного чохла (пильовика)
Суперуніверсальна мастило: використовується для всіх вузлів автомобіля (ступичні підшипники коліс, кульові опори і шарніри, карданні з'єднання трансмісії, підшипники помпи і генератора); застосовується в вузлах промислової та побутової техніки (відкриті зубчасті передачі, підшипники ковзання і кочення, шестерні ручних шліфувальних машин, ланцюги і т.д.)
Сумісна з усіма типами автомобільних і промислових мастил на літієвій основі змішується з ними в будь-якому співвідношенні
Має чудові змащувальні властивості при будь-яких умовах експлуатації (екстремально високі навантаження, великі і малі швидкості зсуву, високі температури, запиленість і підвищена вологість)
Запобігає утворенню задирів і корозії, знижує шум і вібрації
Завдяки наявності атомарного ревіталізанта підтримує поверхні деталей вузлів в ідеальному стані

Переваги
Мастило виготовлено за унікальною технологією; при якій спеціальні активні присадки синтезуються в структуру комплексного загущувача. Це дозволяє реалізувати принципово новий і ефективний підхід у забезпеченні захисних властивостей мастила
Комплексний літієвий компонент «трансплантовано» в матрицю кальцієвого згущувача і покращує змащувальні властивості
Високомолекулярні полімери забезпечують підвищену липкість до тертьових поверхонь і високі антикорозійні властивості мастила
Атомарний ревіталізант забезпечує унікальні протизносні властивості
Володіє перевагами в порівнянні з мастилами з дисульфідом молібдену.
Не містить MoS2. Саме тому не утворює твердих частинок на поверхнях тертя, і в разі прориву пильовика ШРУСа, не утворює абразиву і агресивних кислот.

Объем
450
Упаковка
туба для пистолета
Основа
MoS2(молибден)
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «XADO» в категории «Смазка ШРУС»
Показать все модели