Нет в наличии
919 грн.
Наличные:
919 грн
Безнал:
1103 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-0001 - балонный ключ

Балонный роторный ключ INTERTOOL XT-0001 является инструментом для откручивания сильно затянутых и прикипевших колесных гаек на грузовиках. Данный инструмент необходим в арсенале каждого владельца грузового автомобиля, так как стандартным баллонным ключом выполнить такие манипуляции будет невозможно.
Наличие в конструкции ключа планетарного редуктора позволяет значительно увеличить крутящий момент,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL XT-0001 - балонний ключ

Балонний роторний ключ INTERTOOL XT-0001 є інструментом для відкручування сильно затягнутих і прикипілих колісних гайок на грузовиках. Даний інструмент необхідний в арсеналі кожного власника вантажного автомобіля, так як стандартним балонним ключем виконати такі маніпуляції буде неможливо.
Наявність в конструкції ключа планетарного редуктора дозволяє значно збільшити крутний момент, прикладаючи при цьому трохи зусиль. Величина передавального відношення даного ключа 1:68, це значить, що за 68 обертів рукоятки головка, приєднана до гайки, зробить один оберт навколо своєї осі.
Ключ виготовлений з цільного металу, що забезпечує жорсткість конструкції, високу міцність, довговічність, стійкість до механічних пошкоджень і навантажень.
Перед початком роботи з інструментом необхідно встановити рукоятку і вибрати торцеву головку відповідного розміру. Щоб зробити роботи з ключем більш ефективної і комфортної він оснащений спеціальною ніжкою, якою впирається в диск, забезпечуючи стабільність.
Основним призначенням даного ключа є саме зрив сильно затиснутих і прикипіла колісних гайок. Для повного відкручування гайки зручніше буде використовувати подовжувач, до якого приєднана рукоятка і торцева головка.
У комплект поставки входить: ключ, подовжувач, рукоять, дві торцеві головки 32 і 33 мм.
Набір поставляється в міцному путіковом кейсі з металевими замками, в якому зручно зберігати і транспортувати інструмент.
Особливості:
- передавальне відношення 1:68
- допустимий крутний момент до 4000 Нм
- довжина інструменту 261 мм
- приєднувальний квадрат 1"

Тип
Роторный ключ
Размер
32, 33
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели