Вороток Ombra 251215


Заканчивается
272 грн.
Наличные:
272 грн
Безнал:
326 грн
282 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 251215 - Вороток шарнирный "гибкая рукоятка" 1/2"DR, 380 мм

Вороток шарнирный «гибкая рукоять» 251215 от OMBRA. Общая длина изделия – 380 мм. Посадочный квадрат – 1/2". Материал – хромованадиевая сталь.
Вороток является одним из самых необходимых инструментов в любой автомастерской. Применяется для работы с различными деталями, при установке или демонтаже разнообразных креплений, частей узлов и других деталей небольших
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 251215 - Вороток шарнірний "гнучка ручка" 1/2"DR, 380 мм

Вороток шарнірний «гнучка рукоять» 251215 від OMBRA. Загальна довжина виробу - 380 мм. Посадковий квадрат - 1/2". Матеріал - хромованадіева сталь.
Вороток є одним з найнеобхідніших інструментів в будь-який автомайстерні. Застосовується для роботи з різними деталями, при установці або демонтажі різноманітних кріплень, частин вузлів та інших деталей невеликих габаритів. Основна перевага перед класичними ключами в першу чергу полягає в простий, надійної, стійкої до поломок конструкції. На відміну від звичайних комбінованих і накидних ключів, комірець з легкістю здатний працювати в важкодоступних або віддалених місцях. Вороток працює в комплексі з торцевими насадками, що пристойно розширює діапазон можливостей інструменту. По суті, є незамінним при роботі зі свічками запалювання, при демонтажі/монтажі коліс, тому обов'язковий до наявності на будь-якій станції технічного обслуговування авто.
Виготовляється з дуже міцної хромованадіевої сталі. Даний сплав кращий у виробництві високоякісного ручного інструменту, так як володіє високим показником міцності, відрізняється стійкістю до різного роду відколів, механічних пошкоджень, не схильний до корозійного ефекту.
Інструмент виготовлений відповідно до міжнародного стандарту DIN 3122 (відповідає ГОСТ 25601-83).

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
380 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Вороток»
Показать все модели