Вороток Ombra 251224


Есть в наличии (1-2 дня)
479 грн.
Наличные:
479 грн
Безнал:
575 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 251224 - Вороток шарнирный "гибкая рукоятка"

Вороток шарнирный «гибкая рукоять» 251224 от OMBRA. Общая длина изделия – 600 мм. Посадочный квадрат – 1/2". Материал – хромованадиевая сталь.
Вороток является одним из самых необходимых инструментов в любой автомастерской. Применяется для работы с различными деталями, при установке или демонтаже разнообразных креплений, частей узлов и других деталей небольших габаритов. Основное
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 251224 - Вороток шарнірний "гнучка ручка"

Вороток шарнірний «гнучка рукоять» 251224 від OMBRA. Загальна довжина виробу - 600 мм. Посадковий квадрат - 1/2". Матеріал - хромованадіева сталь.
Вороток є одним з найнеобхідніших інструментів в будь-який автомайстерні. Застосовується для роботи з різними деталями, при установці або демонтажі різноманітних кріплень, частин вузлів та інших деталей невеликих габаритів. Основна перевага перед класичними ключами в першу чергу полягає в простий, надійної, стійкої до поломок конструкції. На відміну від звичайних комбінованих і накидних ключів, комірець з легкістю здатний працювати в важкодоступних або віддалених місцях. Вороток працює в комплексі з торцевими насадками, що пристойно розширює діапазон можливостей інструменту. По суті, є незамінним при роботі зі свічками запалювання, при демонтажі/монтажі коліс, тому обов'язковий до наявності на будь-якій станції технічного обслуговування авто.
Виготовляється з дуже міцної хромованадіевої сталі. Даний сплав кращий у виробництві високоякісного ручного інструменту, так як володіє високим показником міцності, відрізняється стійкістю до різного роду відколів, механічних пошкоджень, не схильний до корозійного ефекту.
Інструмент виготовлений відповідно до міжнародного стандарту DIN 3122 (відповідає ГОСТ 25601-83).

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
600 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Вороток»
Показать все модели