Есть в наличии (1-2 дня)
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
102 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-0001 - полка под инструмент

Порядок и организованность на рабочем месте мастера – залог продуктивной и качественной работы. У мастеров зачастую есть всё, но что-то конкретнок проблематично найти из-за неорганизованности инструментов на рабочем месте. Навести порядок и упорядочить инструменты в гараже, мастерской поможет пластиковая полка для инструментов INTERTOOL BX-0001.
Полка предназначена для подвешивания на стену и
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-0001 - полиця під інструмент

Порядок і організованість на робочому місці майстра - запорука продуктивної і якісної роботи. У майстрів часто є все, але це щось конкретне проблематично знайти через неорганізованість інструментів на робочому місці. Навести порядок і упорядкувати інструменти в гаражі, майстерні допоможе пластикова полку для інструментів INTERTOOL BX-0001.
Полка призначена для підвішування на стіну і оснащена спеціальними отворами під кріплення. Конструкція полки має клиноподібну форму, сторона, яка приставляється до стіни, розширена і звужується до фронтальної частини, така форма дозволяє утримувати довгі інструменти в вертикальному положенні, щоб вони не перекошувалися.
Безліч отворів різної форми дають можливість розміщувати інструменти різних розмірів і видів. Інструменти на полиці размешаются робочою частиною вниз і рукояткою вгору, що дає можливість швидко їх витягувати.
Полку виготовлена з міцного і гнучкого пластику, стійкого до ударів і механічних пошкоджень, за рахунок чого має великий термін служби.
Дана полку буде затребувана для розміщення інструментів, вона також може стати корисним аксесуаром для рибальських, швейних і навіть медичного приладдя.

Тип
Полка
Материал
пластик
Количество секций
1
Размеры
610x150x45
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Полка»
Показать все модели