Есть в наличии (1-2 дня)
163 грн.
Наличные:
163 грн
Безнал:
196 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 400107 - Пасатижи 7”

Комбинированные пассатижи 400107 от тайваньского бренда OMBRA. Длина – 180 мм. Все – 198 грамм.
Пассатижи применяются для проведения слесарномонтажных и электромонтажных работ. Ими удобно сгибать листовой металл, перекусывать проволоку, демонтировать крепежные изделия, работать с изолирующим материалом. Условно их можно разделить на три элемента: губки, шарнирный механизм и две рукояти.
Губки являются
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 400107 - Пасатіжі 7"

Комбіновані пасатижі 400107 від тайванського бренду OMBRA. Довжина - 180 мм. Все - 198 грам.
Пасатижі застосовуються для проведення слесюрномонтажних і електромонтажних робіт. Ними зручно згинати листовий метал, перекушувати дріт, демонтувати кріпильні вироби, працювати з ізолюючим матеріалом. Умовно їх можна розділити на три елементи: губки, шарнірний механізм і дві рукояті.
Губки є основним робочим простором. Їх основна частина забезпечена зубцями, які не дозволяють прослизати затискаємому об'єкту. Плоска поверхня краще підходить для затиснення необ'ёмних предметів (листовий метал, дріт, кінці проводів, клеми і т.п.). Округле заглиблення краще підходить для утримування більш об'ємних предметів. Велика площа дотику дозволяє передати більше зусиль на об'єкт, не деформуючи його. За допомогою різальних крайок зручно перекушувати металеві прутки невеликого діаметра, зачищати ізоляційний шар з проводів. Високоточний шарнір забезпечить більш плавну і надійну роботу інструмента. Губки загартовані індукційним методом, після чого показник міцності досягає 40-60 HRC за шкалою Роквелла.
Виготовляється 400107 з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Це особливий вид стали, одержуваний шляхом додавання до його складу легуючих елементів. Волоіє високою стійкістю до механічних навантажень, твердістю і стійкістю до корозії. З'єднувальні елементи покриваються товстим шаром хрому, що збільшує зносостійкість інструменту і його коррозиестойкие властивості.
Рукояті виготовляються з двокомпонентного матеріалу. Покриття з гуми збільшує зчеплення з рукою оператора, не даючи пасатижам прослизати під час роботи.

Длина
180
Тип
Пассатижи
Бренд
Ombra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Пассатижи»
Показать все модели