Нет в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
210 грн
177 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 400108 - Пасатижи 8”

Комбинированные пассатижи 400108 от тайваньского бренда OMBRA. Длина – 200 мм. Все – 302 грамма.
Пассатижи применяются для проведения слесарномонтажных и электромонтажных работ. Ими удобно сгибать листовой металл, перекусывать проволоку, демонтировать крепежные изделия, работать с изолирующим материалом. Условно их можно разделить на три элемента: губки, шарнирный механизм и две рукояти.
Губки являются
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 400108 - Пасатіжі 8”

Комбіновані пасатижі 400108 від тайванського бренду OMBRA. Довжина - 200 мм. Все - 302 грами.
Пасатижі застосовуються для проведення слесюрномонтажних і електромонтажних робіт. Ними зручно згинати листовий метал, перекушувати дріт, демонтувати кріпильні вироби, працювати з ізолюючим матеріалом. Умовно їх можна розділити на три елементи: губки, шарнірний механізм і дві рукояті.
Губки є основним робочим простором. Їх основна частина забезпечена зубцями, які не дозволяють прослизати затискаємому об'єкту. Плоска поверхня краще підходить для затиснення необ'ёмних предметів (листовий метал, дріт, кінці проводів, клеми і т.п.). Округле заглиблення краще підходить для утримування більш об'ємних предметів. Велика площа дотику дозволяє передати більше зусиль на об'єкт, не деформуючи його. За допомогою різальних крайок зручно перекушувати металеві прутки невеликого діаметра, зачищати ізоляційний шар з проводів. Високоточний шарнір забезпечить більш плавну і надійну роботу інструмента. Губки загартовані індукційним методом, після чого показник міцності досягає 40-60 HRC за шкалою Роквелла.
Виготовляється 400107 з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Це особливий вид стали, одержуваний шляхом додавання до його складу легуючих елементів. Волоіє високою стійкістю до механічних навантажень, твердістю і стійкістю до корозії. З'єднувальні елементи покриваються товстим шаром хрому, що збільшує зносостійкість інструменту і його коррозиестойкие властивості.
Рукояті виготовляються з двокомпонентного матеріалу. Покриття з гуми збільшує зчеплення з рукою оператора, не даючи пасатижам прослизати під час роботи.

Длина
200
Тип
Пассатижи
Бренд
Ombra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Пассатижи»
Показать все модели