Нет в наличии
839 грн.
Наличные:
839 грн
Безнал:
1007 грн
Приватбанк:
926 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-7028 - стеллаж

Тип: стеллаж
Материал: пластик
Габаритные размеры: 710*380*1713 мм

Стеллаж сборный пластиковый BX-7028 предназначен для расположения на его полках и хранения различного вида инструмента, размещения ящиков с инструментами. Стеллаж может смело "похвастаться" своей прочной конструкцией из ударопрочного пластика. В пределах разумного, данную модель вполне реально использовать для размещения
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-7028 - стелаж

Тип: стелаж
Матеріал: пластик
Габаритні розміри: 710 * 380 * 1713 мм

Стелаж збірний пластиковий BX-7028 призначений для розташування на його полицях і зберігання різного виду інструменту, розміщення ящиків з інструментами. Стелаж може сміливо "похвалитися" своєю міцною конструкцією з ударостійкого пластику. В межах розумного, дану модель цілком реально використовувати для розміщення різних речей і приладдя.
Стелаж пластиковий BX-7028 займе гідне місце у вас в гаражі, в підсобному приміщенні на дачі, в погребі і т.д. Основною перевагою стелажа є його швидкий монтаж і демонтаж. Причому, що б зібрати стелаж INTERTOOL, немає необхідності застосовувати для цього додаткові інструменти. Все робиться легко і просто, навіть не досвідчений користувач розбереться із збіркою стелажа. Ну, а якщо вже зібрав, то розібрати тим більш простіше простого. Що ж до переваг стелажа, то це: мобільність, компактність, ударостійкий пластик, стійкість, незалежність при зборці від інших інструментів. До речі, стелаж в зібраному вигляді поміститися навіть в багажник малолітражки. А це погодьтеся дуже зручно для його транспортування. Причому стелаж має невелику вагу і габарити в зібраному вигляді. Загальна висота стелажа в зібраному вигляді становить 1713 мм, його глибина - 380 мм, а ширина - 710 мм.

Материал
пластик
Ширина
710
Глубина
380
Высота
1713
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Мебель для СТО»
Показать все модели