Нет в наличии
166 грн.
Наличные:
166 грн
Безнал:
199 грн
168 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 440107 - Щипцы для стопорных колец

Щипцы для снятия стопорных колец Ombra 440107 - профессиональный инструмент, предназначенный для демонтажа и установки внутренних стопорных колец. Данный захват позволит значительно облегчить и ускорить работать с стопорными кольцами, в диаметре от 12 до 32мм. Съемник имеет шарнирно-губцевую форму, длиной 180мм, состоящею из двух рукояток, которые вращаются на шарнире. Конструкция оснащенная
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 440107 - Щипці для стопорних кілець

Щипці для зняття стопорних кілець Ombra 440107 - професійний інструмент, призначений для демонтажу і установки внутрішніх стопорних кілець. Даний захоплення дозволить значно полегшити і прискорити працювати з стопорними кільцями, в діаметрі від 12 до 32мм. Знімач має шарнірно-губцевий форму, довжиною 180мм, що складається з двох рукояток, які обертаються на шарнірі. Конструкція оснащена шарнірним механізмом, для більш плавного та міцного затиск і розвідою пружиною, що дозволяє полегшити роздвиг рукоятки. Губки для захоплення мають пряму робочу частину спеціальної форми, що дозволяє забезпечити міцну фіксацію демонтажного кільця, не боячись зісковзування або пошкодження деталі в процесі демонтажу або установки. Корпус знімача виконаний з міцної легованої сталі, високої якості, поверхня якого оброблена воронінням, що додасть антикорозійну стійкість і забезпечить тривалий термін служби інструменту. Для міцності захоплення рукоятки виконані з прогумованого полімеру. Даний тип інструменту знайшов своє застосування в машинобудуванні, автомайстерень і СТО.

переваги моделі:
• Робота з стопорними кільцями від 12 до 32мм
• Корпус виконаний з високоякісної легованої сталі
• Міцний фіксація і захоплення
• Максимально зручний доступ демонтажних кільцям
• Компактність конструкції
• Комфорт і безпеку використання
• Тривалий термін служби.

Тип съемника
Прямые на сжим
Длина инструмента
180
Диаметр захвата
12-32
Бренд
Ombra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Съемник стопорных колец»
Показать все модели