Нет в наличии
438 грн.
Наличные:
438 грн
Безнал:
526 грн
Приватбанк:
441 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra A90003 - Балонный ключ 1/2"DR 17х19х21 мм

Ombra A90003 – это балонный крестовой ключ, который предназначен для монтажа/демонтажа колесных гаек, имеющих внешний шестигранный профиль. Данный ключ широко используется автомобилистами для во время сезонной смены шин, экстренной смены колеса по причине прокола шины, а также для контроля и своевременного затягивания крепежей до необходимого уровня.
Крестовой ключ состоит из двух
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra A90003 - Балонний ключ 1/2"DR 17х19х21 мм

Ombra A90003 - це балонний хрестовий ключ, який призначений для монтажу / демонтажу колісних гайок, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний ключ широко використовується автомобілістами для під час сезонної зміни шин, екстреної зміни колеса через проколу шини, а також для контролю і своєчасного затягування кріплень до необхідного рівня.
Хрестової ключ складається з двох стрижнів круглого перетину, надійно скріплених між собою за допомогою клепаних пластин. Чотири сторони ключа оснащені стаціонарними головками зі стандартними розмірами колісних гайок, сторона на 17 мм комплектується знімним квадратом з розміром 1/2 ". Квадрат розширює функціональні можливості ключа і дозволяє приєднувати торцеві головки різних розмірів для робіт з іншими різьбовими з'єднаннями.
Серед типів балонних ключів хрестової є одним з найбільш поширених, так як він має міцну конструкцію, зручний для надійного захоплення руками, а також не шкодить кріплення, так як підтягує його по осі.
Головки мають шестигранний профіль, який створює найбільш сприятливі умови для ефективної передачі зусилля на кріплення. Такий профіль контактує з нарізним елементом по площині, а не по кутах, рівномірно розподіляючи зусилля, за рахунок цього межі залишаються цілими.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі з хром-нікелевим покриттям, завдяки чому якісно послужить тривалий час.

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1/2
Бренд
Ombra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели