Набор ключей рожковых Ombra OMT6S


Нет в наличии
728 грн.
Наличные:
728 грн
Безнал:
874 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra OMT6S - Набор рожковых ключей 8-27 мм, 6 предметов

Ombra OMT6S - это профессиональный набор из 6-ти гаечных ключей рожкового типа, которые являются классическими инструментами для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль. Ключи изготовлены на высоком уровне, соответствуют немецкому стандарту DIN3110A и отечественному ГОСТ-3828-80. Рожковые ключи, в силу своей простоты и универсальности, стали наиболее
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra OMT6S - Набір ключів ріжкових 8-27 мм, 6 предметів

Ombra OMT6S - це професійний набір з 6-ти гайкових ключів ріжкового типу, які є класичними інструментами для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль. Ключі виготовлені на високому рівні, відповідають німецькому стандарту DIN3110A і вітчизняному ГОСТ-3828-80. Ріжкові ключі, в силу своєї простоти і універсальності, стали найбільш поширеними інструментами в побуті, різних сферах виробництва, автомобільному ремонті, будівництві та інших галузях.
Конструкція кожного ключа двостороння, по обох кінцях стрижнів ключів розташовані головки різних розмірів, що дозволяє працювати одним ключем з декількома кріпильними елементами, і розширює розмірність набору.
Ріжкові ключі добре підходять для роботи з різьбовими з'єднаннями, які не надто затягнуті, а також вони зручні в місцях, де над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Головки ключів розташовані під кутом 15 градусів до осей інструментів, така особливість конструкції робить експлуатацію більш комфортною і дозволяє працювати в місцях з обмеженим простором.
Ключ виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка має високу міцність, твердістю, здатна витримувати великі навантаження без пошкоджень і деформації. Тришарове хром-нікелеве покриття забезпечує захист від корозії, швидке відмивання інструментів по закінченню роботи і приємний зовнішній вигляд.

Количество ключей в наборе
6
Тип
Набор ключей рожковых
Размер
8, 10, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27
Бренд
Ombra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели