Нет в наличии
5901 грн.
Наличные:
5901 грн
Безнал:
7082 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pioneer TS-W1500PRO - Сабвуфер

Максимальная выходная мощность: 2000 Вт
Номинальная входная мощность: 600 Вт
Чувствительность (1 Вт/1м): 93 дБ
Магнит из стронция

Эталонная линейка акустической системы Pioneer для открытого показа, специально создана для тех, кому нужно выйти на серьезные уровни акустического давления. Вдохновляемая историческим наследием Pioneer в рекордном соперничестве за SPL , эта линейка
Читать полностью
Технічні параметри:

Pioneer TS-W1500PRO - Сабвуфер

Максимальна вихідна потужність: 2000 Вт
Номінальна вхідна потужність: 600 Вт
Чутливість (1 Вт / 1м): 93 дБ
Магніт зі стронцію

Еталонна лінійка акустичної системи Pioneer для відкритого показу, спеціально створена для тих, кому потрібно вийти на серйозні рівні акустичного тиску. Натхненна історичною спадщиною Pioneer в рекордному суперництві за SPL, ця лінійка акустичних систем створена для любителів вуличної музики. Роблячи упор на ефективність і використання потужності, лінійка PRO серіі включає твітери зі снарядоподібною насадкою і купольною мембраною, середньо-низькочастотні драйвери, рупорні драйвери та сабвуфери, які можуть комбінуватися і підбиратися для передачі приголомшливого звуку з мінімальними витратами.

Більше потужність, голосніше баси.
TS-W1500PRO, в червоному і чорному кольорі, виглядають так само потужно, як і звучать. Цей сабвуфер розрахований на відтворення виразного звуку максимальною потужністю 2000 Ватт пропонуючи при цьому приголомшливу чутливість в 93 дБ. Це виведе ваш музичний досвід на абсолютно новий рівень.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів, цей сабвуфер працює краще, ніж будь-які колись. Оптимальна комбінація целюлозних дифузорів легка, вологостійка, з захистом від УФ випромінювання, і в той же час, міцна, а укріплений край збільшує довговічність дифузора і покращує якість звуку. Крім того, великий стронцієвий магніт дозволяє відтворювати більш гучні і більш точні баси.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Исполнение
круглые
Материал диффузора
целлюлоза
Цвет диффузора
черный
Размер
12" (30см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
600
Бренд
Pioneer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pioneer» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели