Есть в наличии
1107 грн.
Наличные:
1107 грн
Безнал:
1328 грн
Приватбанк:
1176 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Преобразователь сигнала Hollywood HLC 3
2-канальный преобразователь от производителя Hollywood , построенный на основе резистивных делителей, понижающий сигнал громкоговорителя от головного устройства до уровня RCA-входов внешнего усилителя. Позволяет подключить стереосистему, которая не имеет выходов RCA (CINCH) к внешнему усилителю мощности. Преобразователь имеет плавная регулировка выходного сигнала, отдельно для левого и правого каналов.
Читать полностью
Технічні параметри:

Перетворювач сигналу Hollywood HLC 3
2-канальний перетворювач від виробника Hollywood, побудований на основі резистивних подільників, понижуючий сигнал гучномовця від головного пристрою до рівня RCA-входів зовнішнього підсилювача. Дозволяє підключити стереосистему, яка не має виходів RCA (CINCH) до зовнішнього підсилювача потужності. Перетворювач має плавне регулювання вихідного сигналу, окремо для лівого і правого каналів. Також є вихід REMOTE TURN ON / OFF - система включення і виключення зовнішнього підсилювача потужності. Конструкція заснована на простому резистивном делителе, це означає, що перетворювач не заважає частотній характеристиці аудіосигналу. Виготовлений з міцного алюмінієвого корпусу високої якості, він додатково екранує систему від зовнішніх перешкод які негативно відображаються на звучанні аудіосистеми автомобіля. Мідні дроти знаходяться в міцної але в той же час еластичною ізоляції. Даний перетворювач призначається для головних пристроїв з максимальною вихідною потужністю до 20 Вт. Є два виходи RCA, це лівий і правий канал, вони призначені для підключених до входів RCA підсилювача потужності. Перетворювач можна встановити поряд з автомобільним стереосистемою, гучномовцями або безпосередньо на підсилювачі, якщо немає інших пристроїв або установок, які є джерелом сильних електричних перешкод.

Тип
Преобразователь уровня
Бренд
Hollywood

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Hollywood» в категории «Адаптер»
Показать все модели