Есть в наличии
378 грн.
Наличные:
378 грн
Безнал:
454 грн
384 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hollywood HPST - Шумоподавитель
При установке автомобильного усилителя часто сталкиваемся с появлением посторонних шумов и помех, они звучат когда аудиосистема включена или выключена что сильно раздражает и избавляет от комфортного место проведения в автомобиле. Чтобы убрать шум и добиться желаемого результата необходимо установить шумоподавитель.
Линейное шумоподавляющее устройство HPST от компании Mystery, позволит избавится от шума при
Читать полностью
Технічні параметри:

Hollywood HPST - Шумоподавлювач
При установці автомобільного підсилювача часто стикаємося з появою сторонніх шумів і перешкод, вони звучать коли аудіосистема включена або виключена що сильно дратує і позбавляє від комфортного місце проведення в автомобілі. Щоб прибрати шум і домогтися бажаного результату необхідно встановити шумопонижувач.
Лінійний шумоподавляючий пристрій HPST від компанії Mystery, дозволить позбутися від шуму при Включенні / Виключенні підсилювача потужності. Він придушує перешкоди які утворилися через паразитних контурів безпосередньо при установці підсилювача. Також прибирає сторонній шум який утворився через точок заземлення на корпусі. Для того щоб домогтися бажаного ефекту, спочатку необхідно ретельно проаналізувати і знайти джерело перешкод (незалежно від того, генерується він підсилювачем або головним пристроєм) і виникають вони під час включення або виключення аудіосистеми. Шумоподавлювач має міцний алюмінієвий корпус який додатково служить як екран від зовнішніх перешкод. Проводка шумопонижувач виготовлена з багатодротовими мідної основи яка покрита міцним ізолятором. Ізолятор надійно захищає кабель від впливу природних і хімічних впливів. Popp Stop усуває Popp шум включення виключення, затримка сигналу 1 сек.

Тип
Шумоподавитель
Бренд
Hollywood

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Hollywood» в категории «Адаптер»
Показать все модели