Полироль Sonax 202100 Xtreme 250мл


Заканчивается
220 грн.
Наличные:
220 грн
Безнал:
275 грн
229 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 202100 Xtreme - Полироль №3 с воском для глубокой полировки

Объем: 250 мл
Полироль на основе нано-технологии с высокой абразивностью, с натуральным воском «карнауба» в составе, для заматованных, обветренных и неухоженных лаков. Содержит высокоэффективные абразивы, которые в процессе полировки распадаются на микроскописеские нано-частицы, что обеспечивает удаление мелких царапин, отработанных слоев лака и обновление
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 202100 Xtreme - Поліроль №3 з воском для глибокої поліровки

Об'єм: 250 мл
Поліроль на основі нано-технології з високою абразивністю, з натуральним воском «карнауба» у складі, для заматувати, обвітрених і недоглянутих лаків. Містить високоефективні абразиви, які в процесі полірування розпадаються на мікроскопісескіе нано-частинки, що забезпечує видалення дрібних подряпин, відпрацьованих шарів лаку і оновлення заматувати кольору фарби. Завдяки дрібним нано-частинкам воску, що також входять до складу продукту, він швидко і легко наноситься на поверхню, розподіляється по ній і располіровивать. Віск виконує одночасно і роль консерванта. Для більш тривалого ефекту захисту і блиску SONAX рекомендує виняткову консервацію лакової поверхні автомобіля воском-брильянтом Xtreme 1 Нанопром. Підходить для всіх кольорових, стійких до подряпин лаків і лаків металік.

Спосіб застосування:
Після мийки автомобіля необхідно нанести Автополіроль на поверхню автомобіля за допомогою губки-аплікатора і почекати пару хвилин. Після цього акуратно втирайте поліроль в кузов автомобіля. Для цього вам знадобиться серветка з мікрофібри.

Рекомендації та протипоказання:
Не варто наносити поліроль на стекла автомобіля, - для цього існує окремий поліроль для стекол. Не наносіть поліроль на скляні фари, інтер'єр автомобіля і (важливо!) Камеру заднього виду. Бажано не тримати поліроль в сирому приміщенні з негативною температурою. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели