Омыватель летний Sonax Цитрус 260300 1л


Нет в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
56 грн
95 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 260300 - Жидкость в бачок омывателя 1/100 (цитрус)

Объем: 1 л
Запах: цитрус
Мощный осенне-весенне-летний концентрат омывателя с запахом цитруса для стекол и фар (в том числе для ксенона) в упаковке 1 л, позволяет получить жидкость омывателя стекла объемом до 10 литров, хотя многие водители стараются получить больший объем жидкости омывателя, используя концентрат омывателя стекла SONAX. Стоит отметить, что концентраты SONAX
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 260300 - Рідина в бачок омивача 1/100 (цитрус)

Об'єм: 1 л
Запах: цитрус
Потужний осінньо-весняно-літній концентрат омивача з запахом цитруса для стекол і фар (в тому числі для ксенону) в упаковці 1 л, дозволяє отримати рідина омивача скла об'ємом до 10 літрів, хоча багато водіїв намагаються отримати більший об'єм рідини омивача, використовуючи концентрат омивача скла SONAX. Варто відзначити, що концентрати SONAX для стекол не містять шкідливих хімічних речовин і при їх використанні у вас не буде з'являтися неприємний отруйний запах в салоні автомобіля. Крім цього, SONAX-концентрат запобігає появі подряпин і не пошкоджує поверхню стекол і лако-фарбового обладнання автомобіля, на яке він може потрапляти з форсунок омивача. Володіє захисними властивостями. Видаляє зі скла жир, бруд і сліди комах.

Спосіб застосування
Для використання концентрату омивача скла рекомендується чиста дистилированная вода. Її потрібно перемішати з концентратом омивача в співвідношенні 1:10, тобто на 1 л омивача - 10 літрів дистильованої води. Після цього можна використовувати омивач стекол і двірники склоочисника. Важливо використовувати саме дистильовану воду, щоб уникнути забруднення шлангів системи омивача скла.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели