Омыватель летний Sonax 272405 Xtreme NanoPro 4л


Есть в наличии
98 грн.
Наличные:
98 грн
Безнал:
118 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Sonax 272405 Xtreme NanoPro - Жидкость омывателя стекла летняя

Объем: 4 л
Жидкость омывателя с приятным запахом, готовая для применения. Подходит для стекол и фар (в том числе для ксенона) в упаковке 4 л. Жидкости SONAX для стекол не содержат вредных химических веществ и при их использовании у вас не будет появляться неприятный ядовитый запах в салоне автомобиля. Кроме этого, SONAX предотвращает появление царапин и не повреждает
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 272405 Xtreme NanoPro - Рідина омивача скла літня

Об'єм: 4 л
Рідина омивача з приємним запахом, готова для застосування. Підходить для стекол і фар (в тому числі для ксенону) в упаковці 4 л. Рідини SONAX для стекол не містять шкідливих хімічних речовин і при їх використанні у вас не буде з'являтися неприємний отруйний запах в салоні автомобіля. Крім цього, SONAX запобігає появі подряпин і не пошкоджує поверхню стекол і лако-фарбового обладнання автомобіля, на яке він може потрапляти з форсунок омивача. Володіє захисними властивостями. Видаляє зі скла жир, бруд і сліди комах.

Спосіб застосування
Для використання рідини омивача скла необхідно залити її в бачок омивача, який розташований під капотом автомобіля. Після цього ви можете включати двірники і використовувати рідину і щітки склоочисника для лобового скла і фар, якщо у вас також є омивач фар. Не рекомендується використовувати дану рідину при нульовій і негативною температурі, так як вода в бачку може замерзнути і привести до деформування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели