Очиститель Sonax 293241 Xtreme 500мл


Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 293241 Xtreme - Высокоэффективный спрей очиститель

Объем: 500 мл
Отлично справляется с любыми видами загрязнений. Будь то въевшаяся грязь, жир, масло, или остатки старых защитных восковых покрытий – все, с чем не справились шампуни. Спрей глубоко очищает лакокрасочное покрытие и обезжиривает его. Его желательно применять на поверхностях предварительно очищенных активной пеной Sonax, перед шлифовкой и полировкой. Это средство
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 293241 Xtreme - Високоефективний спрей очищувач

Об'єм: 500 мл
Відмінно справляється з будь-якими видами забруднень. Будь то в'їдаються бруд, жир, масло, або залишки старих захисних воскових покриттів - все, з чим не впоралися шампуні. Спрей глибоко очищає лакофарбове покриття і знежирює його. Його бажано застосовувати на поверхнях попередньо очищених активною піною Sonax, перед шліфуванням і поліруванням. Це засіб допомагає в боротьбі з дрібними подряпинами, оновлює і освіжає колір. Підходить для всіх типів фарби, підсилює ефект фінішних засобів по догляду за кузовом.

Спосіб застосування
Використовувати засіб вкрай просто. Необхідно розпорошити невелику кількість засобу на попередньо очищену холодну поверхню, почекати секунд тридцять і розтерти серветкою з мікрофібри до повного очищення і дзеркального блиску.

Рекомендації по застосуванню
Уникайте потрапляння прямих сонячних променів в момент обробки. Не допускайте заморожування складу, обробку проводите тільки при позитивній температурі. Використовуйте за призначенням. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Очиститель»
Показать все модели