Блок розжига SHO-ME Light SM 35W 9-16V KET


Нет в наличии
454 грн.
Наличные:
454 грн
Безнал:
545 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sho-Me Light SM 35W 9-16V KET - Блок розжига
Блок розжига SHO-ME Light SM 35W 9-16V KET, это универсальный компонент для ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей c любым типом диагностики ламп. Может быть прекрасной альтернативой оригинальным ксеноновым балластам. Основная особенность таких блоков в том, что для поджога ламп необходимо 7-8 В, с помощью системы HDP, которая контролирует процесс подачи напряжения в
Читать полностью
Технічні параметри:

Sho-Me Light SM 35W 9-16V KET - Блок розпалювання
Блок розпалювання SHO-ME Light SM 35W 9-16V KET, це універсальний компонент для ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів c будь-яким типом діагностики ламп. Може бути прекрасною альтернативою оригінальним ксеноновим баластам. Основна особливість таких блоків в тому, що для підпалу ламп необхідно 7-8 В, за допомогою системи HDP, яка контролює процес подачі напруги в залежності від температури повітря, це збільшує термін служби всього комплекту. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Роз'єм КЕТ, з прямокутним коннектором, найчастіше зустрічаються на європейському ринку.
Для безпечного використання блок розпалу, захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до + 125 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Робоча напруга коливається від 9 В до 16 В. Максимальна сила струму при запуску менше 5 А.
У комплект входить один блок розпалу з проводами підключення. Гарантія від виробника шість місяців.

Тип разъема
KET
Страна производитель
Китай
Вид
ксенон
Can-Bus
без обманки
Мощность блока розжига
35
Тип блока розжига
стандартный
Напряжение
12, 9
Бренд
SHO-ME

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHO-ME» в категории «Блок розжига»
Показать все модели