Полироль Sonax 296700 NanoPro 500мл


Есть в наличии
296 грн.
Наличные:
296 грн
Безнал:
355 грн
342 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Sonax 296700 NanoPro - Полироль с воском зеленый

Цвет: зеленый
Объем: 500 мл
Полироль с красящими пигментами и воском в составе на основе нано-технологии. Очищает, полирует, консервирует все цветные краски и краски «металлик» в одном рабочем процессе. Небольшие царапины и повреждения на лаке покрываются цветным пигментом и защищаются таким образом от коррозии. Полироль придает поверхности яркий блеск и освежает цвет. Восковые
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 296700 NanoPro - Поліроль з воском зелений

Колір: зелений
Об'єм: 500 мл
Поліроль з фарбувальними пігментами і воском в складі на основі нано-технології. Очищає, полірує, консервує всі кольорові фарби і фарби «металік» в одному робочому процесі. Невеликі подряпини і пошкодження на лаку покриваються кольоровим пігментом і захищаються таким чином від корозії. Поліроль надає поверхні яскравий блиск і освіжає колір. Воскові нано-частинки захищають оброблену поверхню протягом тривалого часу. Восковим олівцем, який знаходиться під ковпаком на дні пляшки, можна покривати вм'ятини від ударів каменів або більш глибокі подряпини. Це захистить пошкоджені ділянки від корозії. Восковий олівець підходить також для металевих і пластикових поверхонь.

Спосіб застосування:
Після мийки автомобіля необхідно нанести Автополіроль на поверхню автомобіля за допомогою губки-апликатора і почекати пару хвилин. Після цього акуратно втирайте поліроль в кузов автомобіля. Для цього можна використовувати серветку з мікрофібри.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели