Нет в наличии
312 грн.
Наличные:
312 грн
Безнал:
374 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Poron Mini 3PLV+1 - парктроник

Система парковки Poron Mini 3PLV+1 - это система, которая предупреждает водителя во время парковки о разных препятствиях со всех сторон. Главное предназначение парктроника - это полная безопасность и контроль во время парковки. Система парковки состоит из блока управления, датчиков и блока индикации. Количество датчиков может составлять два, четыре, шесть или восемь. Четыре датчика вполне достаточно для того, чтобы
Читать полностью
Poron Mini 3PLV+1 - парктронік

Система паркування Poron Mini 3PLV+1 - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Чотири датчика цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються позаду автомобіля. Такий тип парктроника має назву - задні. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Встановивши паркувальну систему, ви зможете уникнути стресових ситуацій і найбільш безпечно паркувати автомобіль. Система дозволяє визначати точну відстань до перешкоди і завчасно повідомляти його за допомогою звукової та візуальної індикації, завдяки чому водій може вчасно прийняти правильне рішення і виконати маневр.

Количество датчиков
4
Цвет датчиков
черный
Тип дисплея
светодиодный
Зона сканирования
сзади
Функции
голосовое оповещение, цифровая индикация
Цвет корпуса дисплея
черный
Точность измерения
10
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
1
Бренд
PORON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Мирослав, 26.04.2015

  Добрый день! Скажите этот парктроник надежный? В комплекте идут провода, их достаточная длинна?Стоит брать?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Лучше взять http://avtozvuk.ua/info/73079

  Шурик, 27.03.2015

  Подскажите есть ли в комплекте фреза для установки датчиков и есть ли четкое изображение комплектующих?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Фрезы в комплекте нет

  Иван, 19.03.2015

  Я не вижу в комплекте монитора, на котором видно полоски расстояния фиксации расстояния, он есть в комплекте?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да, в комплекте

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «PORON» в категории «Парктроник»
Показать все модели